dr Monika Lazarek

2,9

Dramat Pani Doktor tak intensywnie leczyła moje dziecko przez 2 lata, że w końcu miała astmę oskrzelową, candidę i cytomegalię. A wszystko przez notoryczne przepisywanie antybiotyków, nawet gdy nie zachodziła potrzeba (katar i czerwone gardło) tak na wszelki wypadek dam Wam antybiotyk bo astmatykom szybko idzie na oskrzela lub płuca. Absolutnie nie polecam.

Bardzo miła i kompetentna osoba,polecam

Bardzo miła i kompetentna osoba,polecam

Wspaniały człowiek, zawsze miła uprzejma, dziecko uwielbia do niej chodzić. Mój maluszek często choruje Pani doktor leczy go doskonal mało kiedy na pierwszej wizycie dostajemy antybiotyk. Nie doszukuje się chorób specjalistycznych, kieruje dziecko od razu na badania i do specjalisty. Z całego serca polecam.

Lekarka bardzo miła, sympatyczna i do rany przyłóż, ale jeden mankament. Za każdym razem z wizytą znajduje u dziecka coraz to nowsze objawy. A to jakiś punkcik zobaczy i od razu maść przepisuje, a to nie podoba jej się to że dziecko sobie kaszlnęło i dostajemy skierowania do 2,3 specjalistów. Jak dla mnie zbyt przewrażliwiona i niepotrafiąca samodzielnie podjąć decyzji o leczeniu, tylko zawsze w konsultacji ze specjalistą. Na szczęście moje dziecko chowa się bardzo dobrze i jest zdrowe.

Wspanialy lekarz i czlowiek. Delikatny dla dzieci i dobry fachowiec . Polecam

Wspanialy lekarz i czlowiek. Delikatny dla dzieci i dobry fachowiec . Polecam

Po każdej wizycie w przychodni i diagnozie Pani DOKTOR wzywałam lekarza prywatnie.

Dr. Łazarek jest bardzo dobrym pediatrą. Moje dzieci są pod Jej opieką lekarską od około 9 lat. Ani razu przez ten okres nie miałam i nie mam Jej nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, z każdym problemem można do Niej przyjść, zawsze coś poradzi Polecam Ją i chwalę wszystkim znajomym, którzy mają dzieci. Wiem, że niektórzy, przepisali swoje dzieci do Niej i są zadowoleni. A.

WSPANIAŁY LEKARZ ZAWSZE MIŁA I TRAFNIE OCENIA CHOROBĘ.MA BARDZO PODEJŚCIE DO DZIECI POLECAM

bardzo mila,sympatyczna ,lubiaca swoich malych pacjentow ,kompetentna,udziela fachowych informacji na temat choroby dziecka ,zleca dodatkowe badania gdy to nie pomaga kieruje do specjalistow,godna polecenia!!!.