lekarz Monika Maj

Psychiatra dziecięcy

przed chwilą Polecam Panią Doktor Maj za profesjonalne podejście do pacjenta. Syn otrzymała lekarstwa po wnikliwej analizie i badaniach. Pod opieką Pani Doktor wychodzimy na prostą, aż trudno mi uwierzyć, że moje dziecko znowu zaczęło widzieć świat w kolorach i można z nim coś fajnego zrobic i siostry chętnie chcą spędzać czas . Dziękujemy Pani Doktor. Serdecznie pozdrawiam mama Eryka

przed chwilą

Serdecznie pozdrawiam mama Eryka

Polecam Panią Doktor Monikę Maj. Jest to lekarz o dużej wiedzy w swojej specjalizacji. Pani Doktor bardzo pomogła synowi (5lat). Fabian dostał odpowiednie leki. Pani Doktor zawsze rozmawia, słucha, można liczyć na poradę. Jest to lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękujemy!

Pani doktor Monika Maj z fachowym podejsciem do kazdego pacjenta.Pomocna zaangazowana we wszystko to co robi.Nie ma drugiego takiego lekarza jakim jest pani Monika Maj.Chodze z synem na regularne wizyty do pani doktor ktora nam pomaga we wszystkim jestesmy bardzo zadowoleni.Serdecznie polecam i bardzo dziekuje.

Pani Doktor jest osobą, która wzbudza zaufanie u dzieci i rodziców. Ma doskonałe wyczucie stawiając diagnozę i dobierając leczenie, jest bardzo kompetentna.Ponadto potrafi wskazać różne rozwiązania w danej sytuacji.

100% profesjonalizmu. Pani doktor - dziękujemy. Za poświęcony czas, rzetelną diagnozę i za nadzieję na lepsze jutro.

Na pierwszym miejscu stawiane są pieniądze a nie pacjent. Wizyta kosztuje już 250/300zl. Poświęcone 10 minut i diagnoza. Pani nie jest uprzejma to ona jest najważniejsza a nie pacjent .... nawet przy takich wysokich opłatach nie można liczyć na wsparcie poza wizyta w gabinecie.

Byłem u tej pani z synem. Dwadzieścia pięć minut rozmowy o niczym, żadnych testów, pytania z kartki typu: Czy syn jest na coś uczulony, ile miał w skali Apgara... Przyjechałem po opinię o dziecku skierowany z filii In Corpore w Dąbrowie Górniczej. Wyszedłem z niczym i uboższy o 210 złotych. Zdumiewają mnie pozytywne opinie, zarówno o tej pani jak i całym In Corpore. Możliwe, że lekarze sami sobie piszą nawzajem pochlebstwa i naganiają nieświadomych klientów. Przestrzegam przed wizytą. Dla pani Maj nie liczy się dziecko tylko portfel rodzica.

Rzadko krytykuję lekarzy. Z czymś takim jednak nie mogę się pogodzić. Z wizyty, która kosztowała 200 zł nic nie wynikło oprócz próby myślenia o własnym bezpieczeństwie, zero swojej diagnozy i straszenie mnie jako matki, co będzie...Z dzieckiem nawiązała kontakt pani doktor - żaden, musiałam ja nadrabiać owo nieporozumienie, oprócz wymuszanego spokoju twarzy nic co mogło by być godne polecenia. Nie godzę się na takie podejście do dzieci i młodzieży!

Nie godzę się na takie podejście do dzieci i młodzieży!

Pani Doktor chodz jest specjalista od dzieci i mlodziezy pomogla mi w trudnej sytuacji i za to ja cenie.

Jest to bardzo dobra specjalistka , dzięki niej nasz syn znowu chodzi do przedszkola, a problemy były bardzo powazne