lekarz Monika Matraszek

Internista

3,7
3,3

Pani doktor to najlepszy lekarz i czlowiek.Przeprowadza dokladny wywiad i badanie.Trafna diagnoza.Znajduje rozwiązanie problemów zdrowotnych na przyszłość . Szczerze polecam Panią doktor. Joanna

Szczerze polecam Panią doktor.

Joanna

Niestety mimo sympatii do Pani Doktor nie czułam się w pełni wysłuchana i miałam poczucie że chce aby wizyta zakończyła się jak najszybciej . W kwestii tarczycy praca Pani doktor była poprawna, dostosowała dawkę leków na podstawie wyników ale niewyczerpująco wytłumaczyła swoje decyzje mimo zadawanych pytań .

Random Test Comment autotests ZHweW8zJNtrhTwBoPK5b1FZOhqeoPdJPr9uPaP7ZIpV0rlkxYwOeUt3ExT9WKv9MDqb3AZmqkW0QIwLRenc3xjrmrDUOEKBgCxUH