Monika Meissner

Ortodonta

1,5
1,4

Niestety, zostałem z zębami w gorszym stanie zanim trafiłem w jej ręce! Zęby powypychane do przodu, górne oraz dolne, powykrzywiane, powstały odstępy między zębami a minęły już prawie dwa lata "leczenia". Konsultowałem się u dwóch specjalistów ortodontów gdy spojrzeli wiedzieli, że zwykły stomatolog zakładał aparat-po zamkach przyklejonych nieprawidłowo! Jeden lekarz aż się trząsł ze złości i nie mógł się nadziwić jak można tak zniszczyć zęby. Ja zamierzam złożyć skargę w Izbie na tę kobietę. Sz.

Sz.

Mojej dziewczynie też pokaleczyła i pokrzywiła zęby. I tak po prostu odeszłaś od niej? Tak to zostawisz ?????????????????????

Pani doktor zakładała mi aparat ortodontyczny. Dziś, po półtora roku błędnego leczenia i miernych efektów jedyne dobre słowo, jakie mogę na jej temat powiedzieć to to, że jest miła. I na tym koniec. Spieszy się, jest chaotyczna... Zainwestowałam w oba łuki mnóstwo pieniędzy i czasu. Po drodze był zupełnie nietrafiony aparat ruchomy, wciąż odklejające się zamki, poprawianie po kilka razy tego samego bez żadnego efektu. Jestem po konsultacji u 3 ortodontów i wszyscy mówią jednogłośnie, ze to, co zrobiła mi ta Pani to zwykłe partactwo. Powinnam mieć usunięte 2 zęby na górze przed założeniem aparatu, bo w takim stanie nic się z nimi nie zrobi. Dolny łuk też porażka. Jestem załamana. Ortodonta, do którego obecnie chodzę zaczyna całe leczenie od nowa i potrwa ono około 2 lat. Omijajcie kobietę szerokim łukiem, bo zrobi Wam ruinę w zębach i w portfelu!!!!!

lekkomyślna a przede wszystkim brak podstawowej wiedzy z dziedziny ortodoncji! Oszpeciła i okaleczyła mnie

lekkomyślna a przede wszystkim brak podstawowej wiedzy z dziedziny ortodoncji!
Oszpeciła i okaleczyła mnie

Strata czasu i pieniędzy, przede wszystkim zdrowia.

Strata czasu i pieniędzy, przede wszystkim zdrowia.

Pani doktor wydaje sie byc osoba kompetentna, kompleksowo podcodzaca do leczenia. Wielka zaleta jest to, ze wbrew ogolnie przyjetej w tym srodowisku zasadzie, pani doktor podejmuje sie kontynuacji leczenia ortodontycznego pacjentow juz posiadajacych zalozony aparat. Czulam sie u niej jak pacjent a nie jak klient - to rowniez zaleta..