lekarz Monika Pietrzak

Psychiatra

Opinia o lekarzu Monice Pietrzak: Jestem głęboko zawiedziony podejściem lekarza Moniki Pietrzak do swojego zawodu. Moje rozczarowanie wywołane jest sytuacją, w której osoba ta przedstawiła mojego syna w sposób zakłamany. Pomimo braku orzeczenia o niepełnosprawności, lekarz Pietrzak twierdzi, że mój syn nie chce podjąć pracy w zakładzie pracy chronionej. Również wydaje się, że lekceważy profesjonalne diagnozy i zalecenia innych lekarzy, zarzucając mojemu synowi wymuszanie na nich przepisania leków, które były niezbędne zgodnie z diagnozą neurologiczną i neurochirurgiczną. Oczekuję profesjonalizmu i uczciwości od każdego lekarza, niestety w przypadku dr Pietrzak jest ...

Opinia o lekarzu Monice Pietrzak:

Jestem głęboko zawiedziony podejściem lekarza Moniki Pietrzak do swojego zawodu. Moje rozczarowanie wywołane jest sytuacją, w której osoba ta przedstawiła mojego syna w sposób zakłamany. Pomimo braku orzeczenia o niepełnosprawności, lekarz Pietrzak twierdzi, że mój syn nie chce podjąć pracy w zakładzie pracy chronionej. Również wydaje się, że lekceważy profesjonalne diagnozy i zalecenia innych lekarzy, zarzucając mojemu synowi wymuszanie na nich przepisania leków, które były niezbędne zgodnie z diagnozą neurologiczną i neurochirurgiczną. Oczekuję profesjonalizmu i uczciwości od każdego lekarza, niestety w przypadku dr Pietrzak jest to wyraźnie kwestionowane.

Bardzo przejmujący się pacjentem lekarz, który nigdy nie odmawia nagłego przyjęcia. Zawsze wysłucha i powie dobre słowo.

Cudowna lekarka, trafna diagnoza oraz dobór leków. Jestem Pani wdzięczna za wszelkie rady, wyjaśnienia. Cechuje ją duża empatia, cierpliwość, wszystko szczegółowo wyjaśnia, zleca badania, by nie zaszkodzić pacjentowi. Naprawdę świetny lekarz!

- uwaznie slucha pacjenta - dopytuje co do poprzedniego leczenia - mila - odpowiada na zadane pytania - leki mozliwie wywazone* - wniosek po miesiacu uzytkowania leków

- uwaznie slucha pacjenta
- dopytuje co do poprzedniego leczenia
- mila
- odpowiada na zadane pytania
- leki mozliwie wywazone* - wniosek po miesiacu uzytkowania leków

złośliwy i niekompetentny babsztyl odradzam penie jedzie na tabsach do który ma łatwy dostęp jako psychiatra

złośliwy i niekompetentny babsztyl odradzam
penie jedzie na tabsach do który ma łatwy dostęp jako psychiatra