Pani doktor niezbyt miło mnie przyjęła. zły humor? Nie wiem. Nie odpowiedziała na w et "do widzenia" więcej nie pójdę

Jest lekarzem,którego polecam każdej kobiecie ,bardzo dobrym specjalistą i człowiekiem o wspaniałym serduszku.Mam problem bo odeszła z mojej przychodni.Proszę niech pani wóci do nas.

Super lekarz, godny polecenia do tego uprzejma i bardzo życzliwa. Co najważniejsze kompetentna i dbająca o pacjenta lekarka

Zgadzam się, jest miła, sympatyczna, uśmiechnięta, ale... sporo się jeszcze musi nauczyć.

Lekarz z powołania, kompetentna a przy tym uprzejma, przeprowadziła mnie przez okres ciąży z problemami, bardzo sprawnie. Leczyłam się u innego lekarza prywatnie, niestety zaczął "gwiazdorzyć", polecono mi Panią doktor Monikę Sasal i jestem bardzo zadowolona z tyj zmiany.

Bardzo bardzo dobra Pani doktor! godna polecenia zarówno ze względów personalnych, fachowych jak i finansowych!

Wspaniała doktorka!prowadziła moja ciąże!pomogła mivrodzićdużego,zdrowego syna!bede jej wdzieczna do końca życia!pacjentów traktuje tak samo pprywatnie i pjnstwowo!Polecam!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentna, bardzo uprzejma - wzudzająca zaufanie ginekolog. Polecam!

Kompetentna, bardzo uprzejma - wzudzająca zaufanie ginekolog. Polecam!

Proszę o napisanie gdzie przyjmuje Pani Doktor i czy pracuje w którymś szpitalu?

Świetna lekarz profesjonalnie i po ludzku podchodzi do pacjenta. Polecam ja z czystym sumieniem w 100 %