lekarz Monika Skowronek

Internista

1,4

Czy kogo kolwiek wzruszą pisane tu opinie? Czy ktoś może wyciągnąć konsekwęcje wobec chamstwa impertynęcji i braku profesjonalizmu tej Pani. Niestety miałem wątpliwą przyjemność zetknąć się z tą kobietą w przychodni w Poczesnej nie chcę jej tytułować bo to obraża środowisko lekarskie. Od progu pretensje czemu syn nie zarejestrowany rano, tylko w południe. Gdyby była możliwość udali byśmy się do pediatry, który zresztą znajdował się w tym czasie na urlopie. Pani oznajmiła że nie jest pediatrą, to ja na to czy mam wyjść z gabinetu bo recepcja zarejestrowała syna do Pani, z łaską odpowiedziała że nie i kazała przejść za drzwi do drugiego gabinetu. Reszta rozmowy kontynułowana była prze drzwi. Po badaniu otrzymaliśmy e receptę ze słowami żeby sprawdzić sobie w internecie jak brać leki a co do diagnozy odpowiedzi nie uzyskałem a wszystko takim tonem że mnie zamurowało. Pani sprawiała wrażenie zdenerwowanej i poirytowanej każdym kolejnym pacjętem. I czy tacy ludzie w tym zawodzie budują zaufanie i szacunek w młodym pokoleniu bo syn tam był i słuchał niegrzecznych uzewnętrznień tej kobiety. Na przekwalfikowanie zawsze jest czas jeśli ten zawód zaczął uwierać lub przejście na wcześniejszą emeryturę, a może wyłącznie prywatna praktyka żeby nie narażać ludzi na przypadkowe natknięcie się na tak nieprofesjonalnego lekarza jak ten. Bo jednak jeśli ktoś szuka prywatnie to czyta opinie na przykład takie jak ta zszokowanego rodzica i człowieka.

Panią doktor trudno nazwać lekarzem. Zetknelam się z nią na SOR na zawodziu. Pierwszy lepszy człowiek z ulicy byłby milszy i bardziej kompetentny. Chamska, niesympatyczna to najgrzeczniejsze określenia jakimi można ją nazwać. Badała moje 8 letnie dziecko tak, że się rozplakalo. Pchala patyczek do buzi żeby rzekomo obejrzeć gardło na siłę jak jakiejś lalce a nie żywemu, choremu dziecku. Kazała opierać ja o ścianę żeby nie uciekło głową... Opryskliwa, pretensje do całego świata. Unikajcie jak możecie! Liczę na to że ktoś kiedyś przejrzy na oczy i odbierze jej prawo do wykonywania zawodu!!!

Lepiej nie iść do żadnego lekarza jak do tej Pani! Okropna, wredna, brak wrażliwości. Pacjenci to NAPRAWDĘ tylko numerki!!!!

Tragedia, nie miała kobieta. Opryskiliwa i wredna, kompetencje na poziomie podłogi. Nie polecam. Do żadnego kont

Tragedia, nie miała kobieta.
Opryskiliwa i wredna, kompetencje na poziomie podłogi.
Nie polecam. Do żadnego kont

Najgorszy lekarz jaki może być. Zero podejscia do pacjenta ! Bezczelna i nie kompetentna! Nie ma gorszego lekarza w przychodni w Poczesnej .