Specjalista psychiatrii. Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych już od kilkunastu lat. Jest bardzo wnikliwym lekarzem i cieszy się wielkim zaufaniem swoich pacjentów. Jest niezwykle pogodną osobą z dużym poczuciem humoru.

Moje pierwsze spotkanie z Panią doktor przed którym odczuwałam niepokój, od pierwszej minuty przekształciło się w spotkanie z przyjaciółką, która uważnie słucha i której zależy na zrozumieniu problemu. Nie popędza i nie pokazuje zniecierpliwienia. Wykazuje prawdziwe zainteresowanie tym co się mówi. Nie przerywa i nie traktuje pacjenta jak intruza, nawet jeśli musi wydłużyć czas wizyty. To powoduje, że bez obaw można jej powierzyć swoje troski. Fantastyczna osoba, niezwykła komunikatywność. Z całego serca polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1