mgr Natalia Klapińska

Dietetyk

calkiem niezla dietetyk jak na absolwentke politechniki poznańskiej http://www.czasostrzeszowski.pl/-dzial=gazeta&rok=2004&numer=13&publikacja=sonda.htm

calkiem niezla dietetyk jak na absolwentke politechniki poznańskiej

Dzięki Pani Natalii schudłem jak na razie 6 kg. Fajna i smaczna dieta, bez katowania się. Pani Natalia przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem i uwzględnia wskazówki w diecie. Ja np. chciałem moje ulubione placki ziemniaczane i mam :-) oczywiście bardziej dietetyczne niż te co zawsze jadłem. Nie dość że profesjonalna dietetyk to jeszcze bardzo miła i uprzejma kobieta. POLECAM.

Nie dość że profesjonalna dietetyk to jeszcze bardzo miła i uprzejma kobieta.
POLECAM.

profesjonalna, ciepła i wyrozumiała osoba. Nie mówiła oczywistości ale wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Duża wiedza przekazana mi w bardzo przystępny sposób. Pani Natalia bardzo mi pomogła, sprawiła, że życie stało się lepsze i zdrowsze dzięki zgubionym kg

Jestem trudną i kapryśną pacjentką, ale P. Natalia potrafi odpowiednio zmotywować i proponować smaczne jedzonko w diecie, dlatego już 9kg mniej:) Polecam z czystym sumieniem!!!!

Ja mam 9 kg lżej, świetnie się czuję i o dziwo nie jestem głodna - bez jakichkolwiek magicznych koktaili i tabletek- cenowo tez znośnie - bo z dojazdem do domu płaciłam 120. Z czystym sumieniem polecam innym "lekko puszystym".

Z czystym sumieniem polecam innym "lekko puszystym".

wizyta wraz z dietą kosztuje 80zł. w cenie tez segmentowa analiza składu ciała. jestem bardzo zadowolona, schudłam 12 kg i walczę dalej :)Pani natalia jest bardzo miła i konkretna.POLECAM

wizyta wraz z dietą kosztuje 80zł.
w cenie tez segmentowa analiza składu ciała.