lek. med. Natalia Kolesińska-Konkel

Ginekolog

Poszłam z prywatnego ubezpieczenia. Pierwsze wrażenie po wejściu do gabinetu - okropny smród potu. Pani doktor siedzi spocona przy biurku, nie patrzy w moją stronę. Okna zamknięte. Niezadowolone "dzień dobry" pod nosem i cisza. Po chwili: "Co Pani dolega"? Opowiadam, wydaje się nie słuchać. Wywiad lakoniczny. Zaledwie dwa pytania. Wysyła na fotel. Czynności wykonuje mechanicznie, jakby była nieobecna, zmęczona i niezadowolona z życia. Staram się nawiązać kontakt, rozluźnić atmosferę, uśmiecham się, żartuję. Zero reakcji. Pani doktor działa jak robot. Od razu stwierdza nadżerkę, chociaż cytologia pokazuje później zupełnie inaczej. Zrobiła szybko USG. Cały czas milczy i nie mówi, co robi. Poprosiłam o zbadanie piersi, bo wyczułam guzek po pachą. Powiedziała, że wypisze skierowanie na USG piersi. Wypisała je, ale nie przekazała mi tylko zostawiła sobie na biurku, a do ręki wręczyła mi jakąś kartę z datą i swoją pieczątką. "Proszę udać się do recepcji i zarejestrować." Dopiero potem zrozumiałam, że jej celem było nabicie sobie kasy, bo gdybym dostała skierowanie na pewno nie zarejestrowałabym się na nie do tej placówki. Powiedziałam, że chciałbym zacząć starać się o dziecko i nie znam swojej grupy krwi, więc chciałabym prosić o skierowanie na badanie krwi. "My dajemy tylko kobietom w ciąży". No tak, ale ja mam prywatne ubezpieczenie i potrzebuję tylko skierowanie. "My dajemy tylko kobietom w ciąży". Ale dlaczego? "Dajemy tylko kobietom w ciąży". O co chodzi? Nie mam pojęcia. Nie miałam zamiaru pytać o inne rzeczy, które mnie interesowały. Najgorszy ginekolog u jakiego byłam, a była zarówno prywatnie jak i na NFZ.

Pani dr to świetny fachowiec, rozwiała wszelkie moje wątpliwości dotyczące ciąży, w dniu poprzednim lekarz w szpitalu powiedział ze ciąża sie nie rozwija , pani dr po przeprowadzeniu badania stwierdziła ze z dzidzią jest wszystko dobrze, przez całą ciążę byłam pod świetną opieką, a teraz jestem mamą 5 miesięcznej Amelki, dziekuje pani dr za wspaniałą opiekę w ciąży i podczas porodu , bede poleciała panią dr wszystkim koleżankom. Szczęśliwi rodzice Marlena i Andrzej z Amelką

Szczerze polecam Doktor Natalię.To naprawdę wspaniała Pani Doktor.Jestem Jej pacjentką ,prowadziła moją ciążę,urodziłam wspaniałą córeczkę.Ma wspaniałe podejście do pacjentki jest bardzo miła i sympatyczna,bardzo delikatna.Zachęcam wszystkie pani do skorzystania z wizyty na pewno nie będziecie żałowały.Warto się przekonać to jest naprawdę wspaniała Pani Doktor i dba o swoje pacjentki.Gdy miałam jakieś wątpliwości zawsze mogłam do Niej zadzwonić lub napisać sms. o każdej porze .Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni za dobroć którą nam okazywała.Gorąco polecam.Najlepsza Pani Doktor w okolicy.

Godna polecenia, nigdy nie zawodzi. Profesjonalne podchodzi do pacjenta. Odpowiada na każdy telefon i SMS. Nigdy pacjenta nie pozostawia bez udzielenia rady. Z szczerą chęcią polecam.

Pani doktor jest bardzo uprzejma i rzeczowo odpowiada na każde zadane pytanie. Badanie przeprowadza bezboleśnie i z pełnym profesjonalizmem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, doradza rozwiązania na każdy problem. Z pewnością jeszcze nie raz wrócę, bo warto!

Bardzo fajna mila godna polecenia, tlumaczy wszystko i jak sa problemy to podchodzi z sercem zeby pomoc