lekarz Natasza Pałamarz

2,8
2,5
2,6
2,6

Witam serdecznie,pani Natasza ma przede wszystkim wielkie powołanie i serce do zawodu jaki wykonuje,osoba która emanuje empatią i zrozumieniem.Z mojego osobistego doświadczenia mogę powiedzieć,że ten lekarz posiada instynkt poparty doświadczeniem, w przypadku mojego schorzenia pani Natasza przewidziała bardzo trafnie od samego początku iż nie jest to dokładnie ta choroba,a muszę dodać,że wyglądało to bardzo poważnie i trwało wiele miesięcy.Ja osobiście nie wyobrażam sobie ewentualnej kolejnej wizyty u innego lekarza.Nie rozumiem i jest mi bardzo trudno uwierzyć w niektóre komentarze na jakie się tutaj natknąłem,nie jest to możliwe aby były napisane przez realnych pacjentów,one są irracjonalne w stosunku do osoby pani Nataszy

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat pani doktor. Jestem nauczycielem dyplomowanym z 32 letnim stażem zawodowym, cieszącym się wzorową opinią wśród rodziców, współpracowników a przede wszystkim dzieci. Spełniam się zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym, a p. Doktor sugeruje że powinnam sobie zrobić test Becka (skala depresji), a przyszłam na wizytę z bolącym gardłem i chrypką. Wizyta ta zostanie na długo w mojej pamięci ponieważ jeszcze nikt nigdy nie potraktował mnie tak jak pani doktor... zdecydowanie odradzam wizyty u tej lekarki.

Lekceważenie pacjenta opanowane do perfekcji, totalna ignorancja pacjenta, gdzie występują duszności, problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej i krwotok z nosa, odmowa wypisania skierowania na badania - jedynym zaleceniem jest odpoczynek i jedzenie warzyw i owoców. Cytuję "jeżeli na rtg by wyszły jakieś zaciemnienia albo coś podobnego to co z tego przecież po covidzie tak może być i nic się z tym nie zrobi więc po co wiedzieć"

Pani bardzo chamska, niekulturalna wobec pacientow. Nie ma szacunku nawet wobec starszych osób, nie ma pojęcia jak powinien zachować się kulturalny człowiek nie wspominając już o lekarzu. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią.

Pani bardzo chamska, niekulturalna wobec pacientow.

Świetny lekarz, miła osoba, bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta trwa tyle czasu ile potrzeba do postawienia diagnozy, a nie w jakieś fabryce, naprawdę Pani doktor jest dociekliwa, słucha i odpowiada rzetelnie, cierpliwie na zadawane pytania. JAK NAJBARDZIEJ GODNA POLECENIA. p.s. ciekawe, że Ci którzy piszą negatywy nie podpisują się ...

p.s. ciekawe, że Ci którzy piszą negatywy nie podpisują się ...

Pani doktor podczas wizyt zawsze uśmiechnieta i przyjazna az miło wejść do gabinetu.Zleca bezproblemowo koniczne badania a przy komplikacjach z marszu bierze pod skrzydełka .Otwarta na pytania szczegôłowo odpowiądając na nie.Świetnie stawia diagnozę,kompetentna i ciepła. Polecam z czystym sumieniem !

Beznadziejna lekarka, niekulturalny człowiek! Pani doktor jest niemiła i opryskliwa, ma pretensjonalny sposób bycia, bagatelizuje to, co mówi pacjent, szczególnie osoby młode. Chyba wychodzi z założenia, że młodzi na nic nie chorują! Odmawia wydawania skierowań na podstawowe badania, mimo iż ma taki obowiązek.

Odradzam beznadziejna lekarka przepisuje tylko mase lekow glownie tych ktore aktualnie leca w reklamach pomimo tego ze nie potrafi postawic diagnozy. Bylam u niej 2 razy i byla to jakas kompletna porazka juz sie od niej wypisalam. Co ide do przychodni Safmed do ortopedy to jakos do niej pacjentow wcale nie ma to chyba o czyms to swiadczy. Serdecznie odradzam.

super lekarka. Podchodzi do klienta ze zrozumieniem, kompleksowo rozpoznając problem. Cierpliwie tłumaczy wszystkie przyczyny i skutki schorzeń. Niezmiernie miła i grzeczna. Poświęca bardzo dużo czasu i uwagi pacjentom.

Ci którzy piszą złe opinie o pani doktor muszą się poważnie zastanowić nad swoimi słowami i wyrażaniem się o osobie której nie znają dokładnie.