Nefrolog Lublin

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

20-080 Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...

Opinia dodana przez: Wojciech

20-080 Lublin

swietny lekarz. u pana doktora leczymy sie juz 5 lat.zawsze znajdzie dla nas czas,wytłumaczy i zawsze mozna do niego zadzwonic

Opinia dodana przez: ewa

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,

20-080 Lublin

Profesor całkowicie ne powinna porzebywać z dziećmi. Jest bardzo niemiła, robi wszystko na własną rękę. Cały oddział boi się jej coś powiedzieć ponieważ ciągle wszczyna awantury. Leżałem u tej pani na oddziale z zapaleniem kłębuszkowym nerek w wieku 4 lat. Teraz jestem już dorosłym człowiekiem ale wciąż lęcze się z depresji która pojawiła się po przez bardzo złe wspomnienia z szpitala.

Opinia dodana przez: Rafał

Aleje Kraśnikckie 100

Lublin

Pani doktor pomogła mi w każdej chorobie,bardzo pomocna i kompetentna,bardzo ładna i zgrabna.
Pozdrawiam

Pozdrawiam