Neonatolog Pleszew

dr n. med. Janusz Rataj

Pediatra, Neonatolog

Podgórna 21 A
63-300 Pleszew

Po prostu brak słów na tego człowieka.jest dobry ale może prywatnie . Nie chce dać skierowania do innego szpitala ( tu chodzi o pieniądze pleszewskiego )a wie że nie daje rady i rodzić nic nie pomaga mu w tym kierunku (podziękowania w k......)Może i był dobrym lekarzem ale jest strasznie popsuty!!!Prywatnie może jest inaczej więc niech się zwolni ,po co się męczy .Nie mogłam słuchać jak na korytarzu wyzywa biedne zrozpaczone matki .Współczuję wszystkim matką co przeżywały przez tego pana .Nie dodaję opinii pod wpływem emocji!!!!! Pielęgniarki naprawdę super.Chciałoby się powiedzieć więcej ale po co zniżać się do jego poziomu!!!

Pleszewskie Centrum Medyczne

63-300 Pleszew

Doktor leczy mojego synka od samego początku. Za każdym razem trafna diagnoza. Leczenie skuteczne i to nie od razu antybiotykami tylko lekami ziołowymi. Tylko raz skończyło się antybiotykiem. Oby tak dalej.

Neonatolodzy w mieście Pleszew