dr n. med. Janusz Rataj

2,2
2,4
1,7
2,5

Nabijanie na kasę wizyta kontrolna 3 nie 150zł a 180zł.Po wizycie kontrolnej w piątek dziecko w sobotę znowu gorączka i tyle z wizyty

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, lekarz ma leczyć A nie lizać was po dupie wszystkich! Mojego syna wyleczył z poważnej choroby nikt nie mógł się rozpoznać co mu jest natomiast Dr Rataj nam pomógł za co jestem bardzo wdzięczna! Jeżeli wam nie odpowiada że jest opryskliwy czy nie miły ( nie wiem po co ma taki być) to poprostu nie chodzić do niego i już. Gdyby był nie dobry to by nie było kolejek pod jego drzwiami. On ma leczyć co robi to świetnie A nie umilać wam czas! Pozdro dla tych którzy oczekują od lekarza miłości 😂

Zwykły pomyleniec. Wydaje mu się że jest kimś bo to ordynator ale każdy ma go dość. Nawet pielęgniarki. Czy dobrze stawia diagnozy czy nie nie będę oceniał. Lecz jego zachowanie doprowadza do szału. Nie idzie się nic dowiedzieć bo mruczy pod nosem, opryskliwy, podstarzaly człowiek który już powinien zakończyć swoją karierę w szpitalu. Za długo przy jednej posadzie i to tak na niego wpływa. Powinien teraz sale sprzątać.

Po prostu brak słów na tego człowieka.jest dobry ale może prywatnie . Nie chce dać skierowania do innego szpitala ( tu chodzi o pieniądze pleszewskiego )a wie że nie daje rady i rodzić nic nie pomaga mu w tym kierunku (podziękowania w k......)Może i był dobrym lekarzem ale jest strasznie popsuty!!!Prywatnie może jest inaczej więc niech się zwolni ,po co się męczy .Nie mogłam słuchać jak na korytarzu wyzywa biedne zrozpaczone matki .Współczuję wszystkim matką co przeżywały przez tego pana .Nie dodaję opinii pod wpływem emocji!!!!! Pielęgniarki naprawdę super.Chciałoby się powiedzieć więcej ale po co zniżać się do jego poziomu!!!

Ten lekarz pomylil sie z powolaniem w szpitalu raczej powinien pracowac jako salowy niz lekarz od dzieci do tego ordynator jest bardzo nie uprzejmy nie poświęca czasu pacjetowi nie ma żadnego współczucia do małych pacjentów niektórych z poważnymi chorobami i co mnie tak denerwuje to to ze nie wytłumaczy ci choroby na czym ona polega tak jak powinien.Szkoda gadac nastepnym razem (oby go nie bylo)pojde do kalisza.

chłodny w kontakcie, ale konkretny. Bez zbędnego czarowania. Raczej polecam.

chłodny w kontakcie, ale konkretny. Bez zbędnego czarowania. Raczej polecam.

Byłam z moim dzieckiem 6 dni w szpitalu. Nie informował mnie co z moim dzieckiem .Mruczał coś pod nosem . Leczył objawowo . Dziecko przyszło z wysoką gorączką ,więc dostało antybiotyk , nie zrobił badań laboratoryjnych ,tylko bazował na tych ,które przywiozłam . Na pytanie co z moim dzieckiem , usłyszałam- przeczyta sobie przy wypisie. Czułam się jak ubezwłasnowolniona. Odradzam tego pana!!!!!!!!

prywatnie możne jest dobrym i uprzejmym lekarzem na kasę chorych nie mojego synka leczy 3 tygodnie na anginę tylko to jest diagnoza innego lekarza bo on mi nie powiedział co dolega mojemu synowi tak jak by to dla matki była jakaś tajemnica to nie jest dobry lekarz.

Bardzo pomogl nam, zgadzam sie z przedmowca, lekarz nie musi byc mily, musi byc kompetentny a w tym wypadku tak jest.

lekarz nie jest uprzemy to fakt ale zawsze stawia moim dzieciom dobre diagnozy i od razu trafia jeżeli chodzi o leki. Lekarz ma nie być uprzejmy , miły żeby czarował rozmową czy coś w tym stylu ma dziecko wyleczyć, a on robi to w 100%.