dr n. med. Janusz Rataj

2,2
2,4
1,7
2,5

konkretny i kompetentny lekarz. bez zbędnego czarowania i stu wizyt kontrolnych. mimo dość chłodnego podejścia do pacjentów polecam.

Lekceważący stosunek do matek małych pacjentów. Nie można niczego się dowiedzieć na temat zdrowia własnego dziecka, a na każde zadane pytanie ten lekarz daje bezczelne(delikatnie ujmując) odpowiedzi. Zdecydowanie odradzam.

Uwaga !!! absolutnie nie polecam !!! znam przypadek błędnie postawionej diagnozy przez tego właśnie lekarza co było następstwem poważnych komplikacji w zdrowiu dziecka !!!

Ilość tytułów przed nazwiskiem wydaje się być wprost proporcjonalna do zasobu posiadanych kompetencji zarówno tych zawodowych jak i interpersonalnych. Nie polecam a wprost zakazuje matką powierzanie swoich dzieci w ręce tego Pana!!!!!