Filtruj specjalizacje

Neonatolog Skarżysko-Kamienna

Pułaskiego 1 lok. 10
26-110 Skarżysko-Kamienna

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w Warszawie, bo powinnam w Skarżysku, albo np. w Starachowicach. Chwaliła się również, że jest najlepszym specjalistom od laktacji w całej Polsce. Gdy zapytaliśmy ją jak ochładzać dzieciątko podczas upałów, to podsumowała, że przez nas dziecko umrze. Wizyta trwała dość długo, ale nie prowadzona na temat. Dziecku p. dr przepisała maść, którą inna pediatra kazała natychmiast odstawić. W czasie wizyty działo się więcej, ale to za dużo pisania. Po wyjściu mało się nie rozpłakałam. Dobrze, że nie pojechałam tam sama. Żałuję, że po prostu stamtąd nie wyszłam. Inny lekarz stwierdził, że dziecku schodzi meszek płodowy. A krostki na twarzy to trądzik niemowlęcy. Ogólnie, nie polecam. Brak umiejętności w komunikowaniu się z ludźmi, a szczególnie z młodymi matkami, które potrzebują wsparcia i zrozumienia, a nie wysłuchiwania zarzutów i znoszenia humorów p. dr.

Opinia dodana przez: RADOSŁAW

Prosta 13a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Bardzo dokładna!!! Jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami!!! Sama zachęca do zadawania pytań. Rzeczowo i przejrzyście wyjaśnia wszystkie problemy i wątpliwości rodziców!!! Jest bardzo sympatyczna i miła dla dzieci i rodziców. LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Ilonkap23 ilonazuba

Neonatolodzy w mieście Skarżysko-Kamienna