lekarz Maria Kiersnowska

Neonatolog, Pediatra

3,9
3,6

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w Warszawie, bo powinnam w Skarżysku, albo np. w Starachowicach. Chwaliła się również, że jest najlepszym specjalistom od laktacji w całej Polsce. Gdy zapytaliśmy ją jak ochładzać dzieciątko podczas upałów, to podsumowała, że przez nas dziecko umrze. Wizyta trwała dość długo, ale nie prowadzona na temat. Dziecku p. dr przepisała maść, którą inna pediatra kazała natychmiast odstawić. W czasie wizyty działo się więcej, ale to za dużo pisania. Po wyjściu mało się nie rozpłakałam. Dobrze, że nie pojechałam tam sama. Żałuję, że po prostu stamtąd nie wyszłam. Inny lekarz stwierdził, że dziecku schodzi meszek płodowy. A krostki na twarzy to trądzik niemowlęcy. Ogólnie, nie polecam. Brak umiejętności w komunikowaniu się z ludźmi, a szczególnie z młodymi matkami, które potrzebują wsparcia i zrozumienia, a nie wysłuchiwania zarzutów i znoszenia humorów p. dr.

Prawdziwy fachowiec od leczenia dzieci i rodziców ;-) ! Ogromne doświadczenie. Lekarz z powołaniem ! Dziękujemy

Lekarka starej daty ale z aktualną wiedzą. Bardzo zaangażowana, zawsze można liczyć na pomoc niezależnie od tego czy to powszedni dzien czy swieto . Stara się zawsze leczyć tak żeby antybiotyk był ostatecznoscia. Za każdym razem bardzo nam pomogła. Jako niedoswiadczona matka zawsze mogę liczyć na rozmowę, poradę i wiem ze zależy jej przede wszystkim na dobru dziecka. Nie podchodzi do swoich pacjentów rutynowo. Widać ze to jest jej powołanie i robi to z sercem. Polecam. My dojeżdżamy spoza Skarżyska. Warto.

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejmą aczkolwiek rzeczową i konkretną osobą. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i co najważniejsze nie przepisuje od razu antybiotyku tylko stara się leczyć innymi lekami. Nasz synek już po pierwszej dawce lekarstw poczuł się lepiej. Wizyta nie jest droga gdyż w cenę wliczone jest wizyta kontrolna. Dla mnie jako matki byla bardzo miła, wszystko konkretnie wyjaśniła. Polecam serdecznie.

Lekarz godny polecenia, stawia trafne diagnozy ,po wizycie moglma liczyc na konsultacje telefoniczną w razie potrzeby,wizyta kontrolna w cenie

Najlepszy lekarz jaki jest w skarżysku i okolicy. Polecam każdemu i polecać będę nadal. Zdecydowanie lekarz powołania.

Najlepszy lekarz jaki jest w skarżysku i okolicy.
Polecam każdemu i polecać będę nadal.
Zdecydowanie lekarz powołania.

Trafiłam do pani doktor pewnego razu z 4 letnią córką ,ujmuje rodziców pewnie tym ,iż po wizycie płatnej jest wizyta kontrolna nie odpłatna .Pani doktor bombarduje dzieci lekami co wizyta je zmienia ,mojej córce zaleciła co wizyta inne ,nadmienię ,że były to między innymi trzy antybiotyki oczywiścię w odstępach czasowych i preparat od grzyba ,straszy rodziców szpitalem .Córka wzięła jeden antybiotyk przepisany przez panią doktor syropy i to by było na tyle po prostu ją okłamałam ,że podawałam wszystko co przepisała.Rodzice myślcie co podajecie małym dzieciom .Jestem przerażona tą panią doktor i tym jaką ilość leków potrafi zaaplikować tak małym organizmom zdecydowanie nie polecam opamiętajcie się,chemia to nie panaceum na wszysko.

Byłam z moim dzieckiem na kilku wizytach u pani Kiersnowskiej i mimo wszystko nie polecam tego lekarza.To prawda,przyjęła mnie w niedzielę,kiedy trudno było mi się umówić z innymi lekarzami.Prawdą jest też,że w ramach opłaty 70 zł.( 80 zł.w sobotę lub niedzielę)wyznacza też wizytę kontrolną.Mogłam też liczyć na telefoniczną konsultację.Pani Kiersnowska zraziła mnie jednak do siebie swoim sposobem bycia.Bardzo źle traktuje matki nie karmiące piersią.Pozwala sobie na bardzo niewybredne uwagi z tego powodu. Ma też tendencję do wyolbrzymiania problemów.Nie tłumaczy dokładnie swoich zaleceń,gdy starałam się o coś dopytać, reagowała nerwowo.Mam zastrzeżenia do Jej kompetencji- nie kazała mojemu małemu dziecku podawać witaminy D3,a zaleciła witaminę K,mimo, że jest karmione piersią.Jej zdaniem dziecko powinno być noszone cały czas, oprócz czasu kiedy śpi.Proszę matki, które cały dzień same zajmują się dzieckiem, by spróbowały dostosować się do tego zalecenia :)

Ja miałam przyjemność poznać panią doktor w szpitalu, bo rodziłam w Skarżysku kilka miesięcy temu, ale mieszkam dość daleko, dlatego nie chodzę z dzieckiem do dr Kiersnowskiej, chodzimy do swojej przychodni, ale tam to nawet z kataru dziecko leczy się ponad miesiąc, a też jest tak że lekarz karze przyjść za tydzień na kontrolę, po czym okazuje się że jest na urlopie i będzie dopiero za 2 tygodnie, panią dr Kiersnowską polecono mi zupełnie przypadkiem bo na zakupach, ale mam zamiar się do niej wybrać, mimo że to kawałek drogi, bo przecież maleństwo jest najważniejsze!!!

JESTEM MAMA 4,5 LETNIEGO DZIECKA OD POCZĄTKU JEZDZIŁAM DO PANI DOKTOR KIERSNOSKIEJ!!! FAKT DLA MATEK MOŻE NIE JEST ZA MIŁA ALE TU PRZECIESZ NIE CHODZI O NAS TYLKO O ZDROWIE NASZYCH DZIECI! MOGE ZAWSZE LICZYĆ NA JEJ FACHOWA POMOC I DUŻA WIEDZĘ!!! DZIEKUJE PANI DOKTOR ZA WSZYSTKO CO PANI ZROBIŁA DLA MOJEGO DZIECKA!!!

JESTEM MAMA 4,5 LETNIEGO DZIECKA OD POCZĄTKU JEZDZIŁAM DO PANI