Pediatra Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna

Dostępny zawsze nawet po godzinach pracy można dowiedzieć sie wszystkiego telefonicznie

dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog dziecięcy, Reumatolog

Przychodnia "MEDICUS X"
Apteczna 8A
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna. Bada dokładnie, kompleksowo. Nie zaczyna leczenia od antybiotyków, lecz od nowych leków na bazie składników naturalnych (miód, zioła). Uważnie słucha (naprawdę wszystkiego, każdego niepokoju rodzica), wyciąga wnioski, radzi i uspokaja. Zawsze poświęca dużo czasu (nie woła: "następny", tylko czeka, aż mały pacjent i jego mama/tata/babcia/opiekun, którzy uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania sami opuszczą gabinet). Każdy objaw opisuje, jaki jest, jak może się zmienić i jaki lek ...

al. marsz. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko-Kamienna

Kompetentny lekarz i wspaniały ,wrażliwy człowiek.Dla Niego liczy się przede wszystkim pacjent,a nie cyferki ,ograniczenia ,oszczędności.Niewielu jest takich lekarzy.Dzieci go uwielbiają.Ja osobiście trzymam za Niego kciuki

Pułaskiego 1 lok. 10
26-110 Skarżysko-Kamienna

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w ...
Opinia dodana przez: RADOSŁAW

Prosta 13a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Bardzo dokładna!!! Jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami!!! Sama zachęca do zadawania pytań. Rzeczowo i przejrzyście wyjaśnia wszystkie problemy i wątpliwości rodziców!!! Jest bardzo sympatyczna i miła dla dzieci i rodziców. LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ilonkap23

Piłsudskiego 34/53
26-110 Skarżysko Kościelne

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Wspaniałe podejście do dziecka. Rzeczowo i dokładnie tłumaczy i rozmawia z rodzicem na temat dziecka choroby i jej leczenia. Poświęca dużo czasu. Polecam. Szkoda tylko że przyjmuje tylko jeden dzień w tygodniu w przychodni na NFZ.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Przychodnia "MEDICUS X"
Apteczna 8A
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani doktor jest miła i nic poza tym.Dzieciom na wszystko zapisuje antybiotyk - bo gorączka,bo gardło czerwone.Nic sie nie zmieniła w podejściu do leczenia od czasów gdy leczyła mnie jako dziecko.Nie polecam

Sokola 44
26-100 Skarżysko-Kamienna

Nie polecam. Bardzo nieuprzejma pani, ledwie raczy odpowiedzieć na pytania. Bardzo słaby kontakt z dzieckiem. Byłem raz i to była pierwsza i zarazem ostatnia wizyta. Wolę iść prywatnie i zapłacić niż wrócić do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Ja

Skarżysko-Kamienna