Filtruj terminy

Neurolog Dziecięcy Kraków

dr n. med. Sławomir Kroczka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8

Pan dr nie posiada za grosz kultury osobistej ani empatii do pacjenta. Nie rozumie, że w trakcie leczenia ważny jest również stan emocjonalny dziecka. Pan pomylił specjalizacje, patomorfologia może byłaby lepsza, tam pacjenci nie narzekają. Do zadań zastępcy ordynatora należy nie tylko leczenie ale również komunikacja z rodzicami pacjentów , a ta z panem jest niemożliwa. Jest zarozumiałym bufonem, obrażającym rodziców, który uważa, że zjadł wszystkie rozumy. Chyba już zapomniał, ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Urszula Nowak

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!

Anna Lis-Hille

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Agnieszka z synem

dr n. med. Anna Zając

USD Prokocim

Kraków

Lekarz godny polecenia. Bardzo przystępna Pani doktor, dużo w niej zrozumienia i empatii. Zawsze wysłucha do końca i zleca badania jakiekolwiek miałyby pomóc w diagnozie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aleksandra Gergont

PROKOCIM

Kraków

Lekarz godny polecenia. Zawsze ma czas lub stara sie go znalesc zeby spokojnie wytlumaczyc rodzicowi wszystko na temet choroby dziecka nawet tych zadkich o ktorej inni nie maja pojecia.

prof. dr hab. Marek Kacinski

Kraków

Dr. Marek Kaciński jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu otoczył je fachową opieką i dużym Zainteresowaniem. Uważam, że ten lekarz jest godny polecenia.

lekarz Małgorzata Steczkowska

Kraków

Pani doktor neurolog robiła 30 minutowy wywiad przy dziecku w gabinecie placówki nieprzystosowanym dla dzieci. Ciężki fotel wywrócił się gdy Pani wstała mając za fotelem 4 letnie dziecko, które było w szoku i uderzyło główką o szafkę na szczęście obyło się bez obrażeń a z mężem byliśmy zszokowani całkowitym brakiem zainteresowania dzieckiem na rzecz pseudo wywiadu z rodzicem. Pani zerkając na EEG orzekła że 30 % ludzi ma zły zapis ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Bogusława Zelwiańska

ulica Kustronia 72

Bardzo zadowolna jestem z opieki Pani Doktor nad moimi dziećmi. Gorąco polecam :)) Oby więcej tak miłych i oddanych pajcentom lekarzy.

lek. med. Małgorzata Piątkowska-Śmietańska

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Pomimo że Pani doktor rzadko ma czas na dłuższą rozmowę-ma bardzo dużo pacjentów,to polecam ją jako fachowca neurologa.Poznałam Panią doktor 2lata temu,poleciła mi ją znajoma.Na pierwszą wizytę pojechałam prywatnie,ponieważ córka miała tzw.transy i przypuszczałam że to może być padaczka,choć nie chciałam tego.Pani doktor zbadała córkę,przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i zleciła badanie eeg.Badanie niestety wyszło źle,więc powiedziała że to jest padaczka i powiedziała żebyśmy przyjechały ze skierowaniem do szpitala na pozostałe ...

lekarz Marek Kaciński

ulica Krowoderska 41/9

Dramat. Takie lekarz, przepraszam profesor, który nie wie, jakie dziecko ma objawy po 10 dniach pobytu na oddziale. Nierzetelnie informuje, zbywa, nie pomógł córce. Jej stan obecnie jest beznadziejny.
Opinia dodana przez: Matka

Neurolodzy dziecięcy w Krakowie