Filtruj terminy

Neurolog dziecięcy

Centrum Dobrej Rehabilitacji
47D
05-120 Legionowo

Do Pani doktor udaliśmy się z polecenia. Pierwsza wizyta przebiegła niezwykle dokładnie, starannie, cierpliwie. Pani doktor spokojnie wytłumaczyła co powinniśmy robić, czym grozi brak rehabilitacji przy obniżonym napięciu mięśniowym. Dodała niestety szokujące dla nas informacje, że dziecko słabo reaguje na bodźce (nie słuchała tłumaczenia, że córka jest obserwatorką i tak reaguje za każdym razem na nowe osoby, podobno ja też byłam taka sama) i w związku z tym podejrzewa autyzm. ...
Opinia dodana przez: Aaaaa

dr Krzysztof Rojek

przychodnia wojskowa
Zegrzyńska
Legionowo

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Konkretnie zajął się moim problemem. Rzeczowo odpowiadał na pytania. Polecił przychodnię, do ktorej mogłam udać się ze skierowaniem. A to naprawdę b. rzadko się zdarza. Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty. Fachowa opieka. Pełny profesjonalnalizm. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Iwona
Bardzo dobry mądry lekarz, leczył mnie wiele lat, szkoda że nagle zniknął z Bioveny. Trudno zastąpić Go innym neurologiem. Ocena najwyższa z możliwych.
Opinia dodana przez: maciek

dr n. med. Urszula Stępniak

Targowa 66
05-120 Legionowo

Super.Polecam. Wyleczyla mnie i wiele innych moich znajomych

lekarz Jarosław Jakubowski

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Odradzam tego aroganckiego, opryskliwego i niegrzecznego pseudo lekarza. Cham i tyle!!! Pacjenta kratkuje jak debila na którego można krzyczeć i mu ubliżać. Po skardze w recepcji i reakcji personelu można wywnioskować, że u tego Pana to "standard". To przykre, że nasze składki idą na takich niewychowanych pseudo lekarzy. On pomylił zawód zamiast leczyć ludzi i pomagać im w cierpieniu powinien zostać rzeźnikiem.
Omijajcie szerokim łukiem tego konowała!!!
Opinia dodana przez: Były pacjent

lekarz Wojciech Skup

Sowińskiego 8/30

lekarz Monika Liwska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia Rodzinna"
Sowińskiego 15a

lekarz Janina Masłowska