Lekarze Neurolog

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog

Ars Medical Sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 43
64-920 Piła

Bardzo jesteśmy wdzięczni za wspaniałą opiekę i pełni podziwu dla doskonałej organizacji i profesjonalizmu personelu Oddziału Paliatywnego Ars Medical w Pile.
Opinia dodana przez: Irena i Grzegorz

lekarz Paweł Kwiatkowski

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Wspaniały lekarz! LUDZKI. Można porozmawiać, zapytać, rozwiać wątpliwości. Bardzo zaangażowany i szanujący pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo się cieszę, że do niego trafilem

lekarz Wiesława Moryc-Mikucka

Kościuszki 20 (pok. 17)
12-100 Szczytno

Dostałem konkretne leki i zalecenia w kwestii ćwiczeń wzmacniajacych kręgosłup. Ból minął. Polecam.
Bardzo dobry neurolog. Pani Doktor bardzo trafnie stawia diagnozę, doskonale dobiera leki. Jest życzliwa i wyrozumiała dla pacjentów. Poświęca mnóstwo czasu chorej osobie. Polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Justyna Siejka-Jureńczyk

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

To bezinteresowny ,ludzki i pełen życzliwosci lekarz. Gdyby nie Pani doktor dalej leczono by mnie na fibromialgię a w głowie miałam torbiele. Mimo ze opis rezonansu magnetycznego wskazywał tylko torbiele,Pani doktor oglądając płytkę zauważyła inne nieprwaidłowości ,które radiolog pominął. Tacy ludzie przywracają wiare w człowieka.... Dziekuje Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewelina

Justyna Zawilińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Fantastyczna lekarka,bardzo miła i konkretna.Bez problemu wypisuje skierowania,doszukuje się problemu i walczy o pacjenta,w każdym tego słowa znaczeniu.Poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje,nie bagatelizuje niczego.Jedyny minus,to dość długie oczekiwanie na wizytę ok.2-3 tygodni,chociaż pewnie w innych placówkach czeka się dłużej.Polecam Panią dr.Zawilińską. Jola

Alfred Bohm

Neurolog dziecięcy

Akatova
Cieszyn

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy, dociekliwy.

lekarz Zbigniew Mossakowski

Filia Nr 4
Okólnik 2
00-368 Warszawa

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.

lekarz Krzysztof Wierzbicki

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Po wielu miesiącach nieprawdopodobnych cierpień otrzymałam pełną pomoc i ulgę oraz profesjonalne leczenie.

lek. med. Marzena Paraskovich

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Wspaniała lekarka wykazująca się niezwykłą empatią względem pacjentów. Robi wszystko żeby wyleczyć i dba o pacjenta. Poleciłam ją mojej znajomej i też jest zadowolona, z resztą ilość pacjentów mówi sama za siebie.

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Maciej Rzeski

Poradnia Neurologiczna IFPS
Warszawa

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za ...

Barbara Pawlik

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bożena Mruk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4
30-082 Kraków

Rewelacyjna Pani doktor, jesteśmy po jej opieką 8 lat i ani raz nas nie zbyła. Zawsze ma czas aby wszystko przeanalizować i wytłumaczyć. Super mile odejście do dzieci i rodziców. Polecam z czystym sumieniem!

lekarz Edyta Kowalczyk

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .
Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki

lekarz Dariusz Gąsecki

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Gąseckiego za wspaniałą opiekę medyczną, zaangażowanie i znalezienie rozwiązania ciężkiego przypadku, jakim była choroba mojego taty. Świetny specjalista, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ma szczęście, że Pan Doktor należy do ich Zespołu! Izabela i Anna
Opinia dodana przez: Anna i Izabela

lekarz Andrzej Szyćko

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Mój pierwszy kontakt z neurologiem, niezwykle przyjazna atmosfera, analiza RM odcinka lędźwiowego, kompleksowe badanie, przekazanie wskazań dotyczących trybu życia i funkcjonowania na co dzień. Skierowanie na dalsze badania pomocne w postawieniu diagnozy. Polecam, czuć przyjazną duszę, nie zawsze się zdarza w gabinetach lekarskich.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Urszula Horodecka

Neurolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Szybko postawiła trafną diagnozę. Bardzo dobry specjalista ale również sympatyczny człowiek.

lekarz Elżbieta Połom

Gać 58
86-300 Gać

Rewelacyjny lekarz właściwe podejście do pacjenta zawsze znajdzie czas dla rodziny jak i samego chorego.