Lekarze Neurolog

lekarz Maria Marciniak-Chmielewska

Nowowiejska 11
32-300 Olkusz

Bardzo dobry lekarz,cierpliwa,wysłucha z uwagą,zalecone leczenie bardzo skuteczne. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Małgorzata Mikulska

Neurolog

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Pani Doktor prowadzi mnie 15 lat Kobieta z sercem na dłoni, świetny specjalista.Wsztstko tłumaczy,cierpliwa,opiekuńcza,super lekarz.Ufam nie tylko jako lekarzowi ale też jako człowiekowi.Kobieta anioł ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Igor Błagoobrazow

Centrum Medycyny Naturalnej AMAMED
Al. Jerozolimskie 11/19 lok 022
Warszawa

Cieszę się że mogę podziękować doktorowi Błagoobrazowowi za rozwiązanie mojego problemu z bólami krzyża które czasem paraliżowały mnie już od lat szkolnych a po rozpoczęciu przygody z deską snowboardową z której nie chciałem rezygnować jeszcze się nasiliły. Po zabiegu akupunktury wróciłem do domu już wyprostowany ale ostatecznie pozbyłem się nawracania problemu po systematycznym wykonywaniu zaleconego przez doktora prostego ćwiczenia które wykonuję codziennie przez minutę.
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Epileptolog
                                       lek. med. Piotr Bogucki

lek. med. Piotr Bogucki

Epileptolog, Neurolog

Synapsa Poradnia Specjalistyczna
Sandomierska 23/ U-3
02-567 Warszawa

Oby wszyscy lekarze byli tacy! Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, wnikliwość, a przy tym szczerość i serdeczność - to portret dr. Boguckiego.
Opinia dodana przez: MONIKA
Doskonały , niezwykle kompetentny lekarz , pełen empatii , wzbudza ogromne zaufanie . Cierpie na podła odmiane sm . Zaliczyłem juz paru neurologów ,jestem po pierwszej wizycie u Pani Profesor ,z wszystkich lekarzy , którzy sie mna zajmowali , zdecydowanie jest najlepsza .
Opinia dodana przez: arnold

lekarz Maciej Czarnecki

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowa Rodzina
Marymoncka 34
01-813 Warszawa

Świetny specjalista! Chodzę do niego i prywatnie i na NFZ (raz tak raz tak). Różnice jedynie odczuwa portmonetka. :) Doktor ma świetne podejście do każdego pacjenta. dostosuje leczenie do pacjenta a nie do firm farmaceutycznych by dobrze zarabiały. Widzę ,że jego mottem lekarskim jest ,,przede wszystkim pacjent!"

lek. med. Dawid Parzybut

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Paaaat
profesjonalna miła sympatyczna i ładna potrafi bardzo skrupulatnie ocenić stan i wskazać formę leczenia

lekarz Jarosław Zieliński

Samodzielny Szpital dla Nerwowo i Psycjicznie Chorych
48-140 Branice

Polecam. Dr poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu - wszystko tłumaczy i jest bardzo kulturalny.

lekarz Bożena Gawron

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Podziwiam profesjonalizm pani doktor, rozpoznała u mnie schorzenie, którego przez lata nie rozpoznali inni lekarze. A to dzięki uważności i ukierunkowanym badaniom. Jest przy tym niezwykle serdeczna i poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Dziękuję, pani doktor. Wdzięczna pacjentka z oddziału rehabilitacji Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER
Opinia dodana przez: Alicja Ostrowska
Świetny lekarz z powołania, obszerna wiedza. Pomógł mojemu dziecku z autyzmem. Potafi słuchać , interesuje się stanem pacjenta. Zorganizował kompleksową terapię przy współpracy z niemieckimi ergoterapeutami. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Grażyna Brzezinka-Dakowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Koszt pierwszej wizyty 100 kazda kolejna 80 zł; pani dr bardzo kompetentna, ma bardzo trafne diagnozy, pomaga pacjentowi w każdym aspekcie, miła , jest zastępcą ordynatora oddziału neurologii.Polecam gorąco.
To świetny fachowiec i do tego miły człowiek.Pacjenta traktuje jako partnera.Od wielu lat narzekałam na uporczywe bóle głowy i dr Janicki dopiero znalazł ich przyczynę.Metoda igłoterapii zastosowana dodatkowo była naprawdę skuteczna.Polecam wszystkim cierpiącym na bóle nie tylko głowy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Agnieszka Piwnicka

Staszica 2 lok.2
Lublin

Wspaniała lekarka, zawsze chce pomóc. Dobro pacjenta jest dla Pani doktor najważniejsze. Cudowna, sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Monika Iżycka

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Pani dr Monika Iżycka jest według mojej opinii znakomitym specjalistą,rozmawia z pacjętem wyczerpująco,udziela rad,stara się zdiagnozować chorobę,nie skąpi badań,jest bardzo miła i kompetentna.Po wielu wizytach u beznadziejnych lekarzy,spotkanie z panią dr Moniką Iżycką wróciło mi nadzieję na wyzdrowienie.Polecam i dziekuję
Opinia dodana przez: Malgorzata Boryna

lekarz Małgorzata Michałowska

andersa 27a40
00-159 Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu brakuje słów aby określić podejście do pacjenta jego leczenie . Lekarz z ogromną wiedzą

lekarz Joanna Sztremer-Vierek

NZOZ "Medyk"
ul. Kościuszki 25c
42-584 Dobieszowice

Od 22 lat leczenie wraz z zabiegami operacyjnymi. Cudowna jak Mama Pani Doktor, po padaniach potrafi postawić 100% diagnozę. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: DAWID

lekarz Małgorzata Smyczyńska

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną, poza tym jest realnie zainteresowana pacjentem, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i potwierdzam wypisanie skierowania na badania nie jest problemem u Pani Doktor. Po pierwszej wizycie już mogę powiedzieć, że to dobry specjalista! Polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Witold Pawelczak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Fantastycznie zajął się moim tatą, nie szczędził badań i postawił prawidłową diagnozę. Po zaaplikowaniu leków tata czuje się dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Miecznikowska

ulica Płocka 19
09-530 Gąbin

Lekarz o wielkim sercu, bardzo dociekliwą szczegółowo bada, tłumaczy godna zaufania z całego serca polecam