Lekarze Neurolog

lekarz Tomasz Marosz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

LEKARZ, KTÓRY POWINIEN NATYCHMIAST BYĆ KIEROWNIKIEM Oddziału Neurologicznego z PodoDdziałem Udarów Mózgu w Szpitalu Wojewódzkim w Krośnie

lekarz Paweł Przybyłowski

Centrum Medyczne Salus
ulica Kościerska 9
89-604 Chojnice

Pierwszy lekarz, który potraktował mnie z moją chorobą w sposób wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu wizyty.

lekarz Anna Sieradzka

ulica Ujejskiego 2
38-200 Jasło

Świetny lekarz,kompetentny,z dużym doświadczeniem.Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta i każdego traktuje indywidualnie. Z pełną świadomością polecam Panią doktor

lekarz Maria Stanosz

Jabłoniowa 24
Koszalin

Pani Maria Stanosz jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.

lekarz Ewa Trzaskała

Marecki Ośrodek Zdrowia
ulica Sportowa 3
05-270 Marki

Świetna pod każdym względem, zarówno jako lekarka, świetny fachowiec, zna się na rzeczy, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, ale zarówno jako człowiek, bardzo miła, sympatyczna, lubi porozmawiać, pośmiać. Wielki plus i oby więcej takich lekarzy!

lekarz Barbara Kania

Rehabilitant, Neurolog

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

dr n. med. Anna Bierenowicz

im.Kopernika
Łódź

Przemiła,sympatyczna,konkretna,przyjaźna.Godna zaufania!!!

lekarz Marek Knaś

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CORMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Pokoju 3
42-207 Częstochowa

bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.pan dr jest ponadto czlowiekiem b.religijnym czym wzbudza jeszcze wiekrze zaufanie.np.na niedzielny czy swiateczny ranny obchod w szpitalu przychodzi wzcesniej aby nie zaniedbac ani swych chory ani mszy swietej.w nowym roku wszystkiego najleprzego panie doktorze.polecam pana wszystkim pacjentom
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.
Opinia dodana przez: Aga

dr Małgorzata Sobieraj

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Co wiecej pisac o pani dr czlowiek ANIOŁ pelne zainteresowanie pacjentem wszelka pomoc zlecanie potrzebnych badan wspanialy czlowiek polecam w 100% pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maria Kosowicz

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97
02-089 Warszawa

u pani doktor leczę się na padaczkę, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu choroba nie jest tak uciążliwa jak na początku. ze swojej strony polecam
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Neurolog
                                       lek. med. Małgorzata Gąsowska

lek. med. Małgorzata Gąsowska

EMG Płock, tel. 693090409
Norbertańska 9/2
Płock

Bardzo przemiła pani doktor . Mimo że jestem Po 1 wizycie na EMG ręki wyjaśniła mi co mi może dolegać i wykluczyła chorobę która podejrzewali inni lekarze bez badań. Zleciła szereg konkretnych badań i poleciła szpital gdzie można się udać by zajęli się mną porządni z doświadczeniem lekarze . Gorąco polecam panią Doktor
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dariusz Adamczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję
Cudowna lekarka pod każdym względem. Wprowadziła leczenie które dały dobre rezultaty . Polecam serdecznie !
Opinia dodana przez: Monika

dr Łukasz Leszczyński

Neurolog

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Polecam. Pan doktor spokojnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona że trafiłam do Doktora.
Opinia dodana przez: Grażyna

Krzysztof Gonsior

NZOZ MEDIS Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
60-143

Lekarz z dużą wiedzą ì doświadczeniem, życzliwy, profesjonalny, do każdego podchodzi indywidualnie, miły i wrażliwy, prawdziwy lekarz z powołania, polecam każdemu z problemem neurologicznych.

lekarz Monika Wrona

ul. Jana Pawła II 10
28-200 Staszów

Pani Monika Wrona jest bardzo dobrym, znającym się na swojej pracy i kompetentnym lekarzem,poświęca bardzo dużo czasu na badanie,dobrze tłumaczy o chorobie pacjenta oraz o lekach jak je stosować, ma dobre podejście do pacjenta, jest zawsze uśmiechnięta, miła, uprzejma i taki lekarz jest godny polecenia. Polecam Panią doktor Wronę jest lekarzem na te czasy.

lekarz Aneta Tutak

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Postawna miła uprzejma super doktor,polecam przyszłym pacjęntą uprzejmość pani neurolog sprawia iż ponownie chce się do ponownej wizyty
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Danuta Wierzbicka-Ziajka

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Do Pani dr Danuty Ziajka zgłosiłam się po raz pierwszy w 2009r. z zawrotami głowy, pogarszającym się widzeniem i bardzo silnymi zaburzeniami równowagi. Miało to miejsce po kilku wizytach u innych lekarzy neurologów, a nawet po po pobycie w szpitalu. Nikt z badających lekarzy, nie skierował mnie na TK lub MR głowy, chociaż objawy, jakie miałam pilnie tego wymagały. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani dr D. Ziajka bez chwili wahania wypisała ...

lekarz Katarzyna Kuczalska

Poliklinika MSZ
ul. Adama Mickiewicza 8
06-400 Ciechanów

................................................................................................................................. ..