Lekarze Neurolog

dr Blanka Barc-Popczynska

Neurochirurg, Neurolog

Gniezno

Bardzo dobry lekarz z powolania,zawsze znajdzie czas do pacjenta. Dla mnie najlepszy neurolog z jakim mialem do czynienia.Bardzo mila
Opinia dodana przez: Wiktor
Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena
Potwierdzam opinie. Bardzo dobra lekarka.Uprzejma , miła i kompetentna.Dobrze że trafiliśmy właśnie na nią.
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Lesław Ciepiela

Neurolog dziecięcy

Szpital Powiatowy ul. Krakowska 91
Ruchu Oporu 4
39-200 Dębica

Bardzo dobry specjalista, szuka do skutku przyczyn dolegliwości u pacjenta, ponadto jest miły ,uprzejmy i ludzki :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Tomaszewski

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry i fajny lekarz. O wszystko wypyta, szczegółowo wytłumaczy chorobę i przebieg leczenia, jest bardzo dokładny, a do tego miły i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Weronika

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota
Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

lek. med. Joanna Janikowska-Woś

Gabinety Lekarskie Gnieźnieńska
Gnieźnieńska 21
Bydgoszcz

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów. Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę. Jesteśmy z ...
Opinia dodana przez: Ziemianin

dr Joanna Dąbrowska-Wójcik

Wojewodzki Szpital Zespolony im. J. Sniadeckiego
Białystok

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Bardzo kompetentna, miła, cierpliwa i empatyczna osoba. Ze stoickim spokojem tłumaczy wszystko nawet dwa razy. Zleca badania jeśli widzi taką potrzebę. Leczy mojego tatę po udarze oraz mnie. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Iwona Halczuk

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego
Lublin ul. Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Najlepsza Pani Doktor! Niezwykle miła, godna zaufania i rzeczowa, a do tego dokładna w badaniu. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem.
Bardzo dobry specjalista, szczegółowo opowiedziała jaki mam problem, zaleciła leczenie.To wspaniały lekarz pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.Polecam!
Potwierdzam poprzednie opinie. Od pierwszej wizyty u Pani doktor czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Bardzo szczegółowy wywiad oraz badanie neurologiczne. Wcześniej przez długi czas borykałam się z silnym bólem, obecnie jest naprawdę nieźle. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jolanta Bakalarz-Rzepiak

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

Bardzo miła i uczynna osoba. Jest zaangażowana w leczeniu pacjenta, posiada dużą wiedzę i dba o doprowadzenie leczenia do końca. Wyjaśnia szczerze wszelkie niejasności. Polecam gorąco wszystkim taką opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Elżbieta Domaradzka-Janik

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Najlepszy Neurolog jakiego znam ! Pani doktor Elżbieta Domaradzka-Janik profesjonalnie i z sercem podchodzi do pacjenta! Pomogła mi w walce z chorobą, dobrała odpowiednie leki, które pozwoliły mi prowadzić normalny tryb życia, wysłała na badania które pozwoliły zdiagnozować mój stan zdrowia, po za tym wsparła dobrą radą i przede wszystkim miłym podejściem. Polecam wszystkim chorym na schorzenia neurologiczne, bo nie znam drugiego tak dobrego lekarza Neurologa jak pani doktor Elżbieta ...

lek. med. Karolina Michalak

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Człowiek z sercem na dłoni.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Bardzo dobry specjalista, zawsze dla niego wracamy,gdy coś nas niepokoi.
Opinia dodana przez: Wojtek
Pani doktor przesympatyczna, bardzo konkretna ,pełna empatii i sympatii dla pacjentów. Rzeczowo tłumaczy pacjentowi wszystko o co tylko pacjent zapyta. Naprawdę lekarz z powołania . Wszystkiego dobrego pani doktor.

lekarz Radosław Norman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Lekarz z powołania, kompetentny, z cierpliwością wysłucha pacjenta, stawia dobre diagnozy i umie wyleczyć chorobę. Jestem wdzięczna panu doktorowi za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dorota
Świetny lekarz.Bardzo dobry kontakt co dla mnie jest istotne. Można Panią doktor o wszystko zapytać i otrzyma się wyczerpująca odpowiedź. Wszystko wytłumaczy i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nie zostawi pacjenta z problemem. Poza tym jest bardzo miłą, kulturalną i atrakcyjną kobietą.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Teresa Kleist

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne SENSEMED
Katowicka 21
41-500 Chorzów

Spotkanie na wejściu na oddział w szpitalu w Chorzowie, od początku chęć pomocy, dokładny wywiad lekarski, dobre słowo i zainteresowanie dzieckiem. Podczas pobytu opieka bez zarzutu, odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość. Do tego niezwykła uprzejmość i kultura. Na wyjściu podobnie. Dziękuję. Jestem wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Gogol

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Ponad rok temu byłam na pierwszej wizycie, przez wiele lat walczyłam w bólem kolana po nieudanej artroskopii, rehabilitacje oraz zastrzyki z kwasu hialuronowego przestały działać. Dr Paweł Gogol bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do mojego problemu, w bardzo miłej atmosferze wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie. Minął ponad rok a kolano nie boli. Na początku bieżącego roku zaczęłam mieć problem z kręgosłupem szyjnym, byłam zmęczona bólem, zwróciłam się do dr Pawła ...
Opinia dodana przez: Regina