Lekarze Neurolog

lekarz Hanna Gałach

Dworcowa 81/18
10-437 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz choć podchodzi z dystansem, lecz bardzo konkretna i uprzejma.Diagnoza potwierdziła się podczas wykonanych badań pomocniczych.Wytłumaczyła na czym polega choroba, oraz jakie leczenie należy zastosować.Skierowanie do odpowiednich specjalistów oraz dalszego leczenia i zabiegów trafne. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Anestezjolog

ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Jolanta Fabjanowska

przychodnia
9-go Maja 33
98-100 Łask

Super Pani Doktor, lekarz, który poświęcił mi tyle uwagi i zbadal kompleksowo w b.krotkim terminie, poczulam się jakbym byla bliską rodziną, a nie jak jedną z wielu! Dziękuję z całego serca:*
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Kaczorowski

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Dr Kaczorowski to lekarz z powołania. Doskonały w swoim fachu. Poświęca pacjentowi mnóstwo czasu. Przede wszystkim zaś jest skuteczny w rozpoznawaniu choroby i jej leczeniu. Dziękuję panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam. Mariusz R. z Tczewa
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Ewa Jarzębska

dr n. med. Ewa Jarzębska

Psychiatra, Neurolog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Jolanta Piaskowska

Kraszewskiego 16
88-100 Inowrocław

Lekarz z powołania . Pełna Empatii . Oddzwoni sama od siebie do swojego pacjenta wieczorem bez skierowania jak potrzebuje pomocy. Takich lekarzy to już chyba nie ma wielu . W Inowrocławiu to na palcach jednej ręki policzyć . To nie tylko Neurolog a także psychoterapeuta. Jestem po 3 udarze mózgu i innych wypadkach . Jadąc na wizytę to samopoczucie się poprawia . Aby być takim lekarzem to trzeba posiadać inteligencje ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Marcin Kopociński

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Leczę się u Pana Doktora w Łaziskach w Poradni Neurologicznej z powodu bólu kręgosłupa. Przeprowadził u mnie pełną diagnostykę, wyjaśnił problem, poświęcił mi dużo czasu, obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Bardzo miły, skrupulatny, pełen empatii lekarz, wspaniała atmosfera podczas wizyty! Polecam serdecznie i dziękuję.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Joanna Giemza-Stokłosa

Vitamed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Zaborska 54
32-600 Oświęcim

Pani doktor, to specjalista najwyższej klasy. Pacjent jest potraktowany bardzo poważnie. Aby dokonać pełnej diagnozy problemu, Pani doktor zleca badania specjalistyczne oraz poleca konsultacje z innymi specjalistami. Pacjentem jest mój syn, zamieszkały poza Polską, który wyjechał po badaniach i konsultacjach bardzo zadowolony, i optymistycznie nastawiony. Bardzo wysoko ocenia wiedzę, kompetencje i uprzejme podejście Pani doktor do pacjenta. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Bogusława
Serdeczne podziękowania kieruję do prof. dr. hab. med. Roberta Gasika oraz całego zespołu. Do Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii zgłosiłam się po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Przez całą dobę zespół lekarzy, pielęgniarek i pracowników szpitala zajmował się mną profesjonalnie i z zaangażowaniem oraz z pełną wyrozumiałością i empatią. Ich uśmiech i pogoda ducha dodawała mi optymizmu w trudnych chwilach. Wdzięczna pacjentka – Jolanta l. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

lekarz Maria Niemirska

I Armii WP 16
84-100 Puck

Dzień dobry! Pani dr.Maria Niemirska jest wspaniałym, bardzo dobrym lekarzem neurologiem, ma czas dla pacjenta,wysłucha, poradzi, bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Andrzej Zawadzki

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Andrzej Zawadzki
Jacka Maleczewskiego 120a
Gdańsk

Wspaniały neurolog.Gorąco go polecam.Leczy mnie po bardzo poważnym zabiegu.

lekarz Małgorzata Jankowska

Internista, Neurolog

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

lekarz Jarosław Magdziak

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114
Gdańsk

witam lecze się u dr. od dwóch lat jestem bardzo zadowolona daje 10 pun.przedewszystkim jest to człowiek apotem lekarz wysłucha jest mily i uprzejmy i zawsze ma czas nawet dla osoby nie zarejstrowanej w danym dniu.

lekarz Mieczysława Mazurczak

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104
02-909 Warszawa

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

Zbigniew Pasek

Besko

Ten Pan doktor uratował mojego synka podczas gdy lekarze z Krosna rozkładali ręce....
Wspaniala Pani Doktor kilka lat temu wyleczyla mnie z clonazepanu. Ta Pani Doktor leczy.Mnie Pomogla. Polecam
Opinia dodana przez: Jan Mańka

dr n. med. Ewa Jamroz

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jolanta Pentela-Nowicka

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Kompetentna, zyczliwa. Lecze sie od kilku lat u p.dr i jestem bardzo zadowolona.
Naprawdę lekarz godny polecenia! Jest to osoba rzetelna, komunikatywna, bardzo ale to bardzo uprzejma. Widać, że zna się bardzo dobrze w swoim fachu. Jestem obecnie w trakcie leczenia kręgosłupa, pokierowała gdzie trzeba, wyjaśniła odpowiednio jakie leki brać i co robić. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Kloc-Młodzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Kołłątaja 3/1
26-200 Końskie

Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej konsultacji u pani Młodzińskiej. Poleciła mi ją znajoma i uważam, że warto było jechać kawał drogi, aby obejrzała moje dziecko. Syn ma podejrzenie autyzmu. Dzięki szerokiej wiedzy pani Anny zostałam uświadomiona z czego mogą wynikać jego "trudne zachowania". Oczywiście nadal jesteśmy w trakcie niekończących się diagnoz, ale miałam przyjemność zobaczyć lekarza z pasją, lubiącego pracę z dziećmi. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, pani doktor ...
Opinia dodana przez: Agnieszka