Lekarze Neurolog Warszawa

lekarz Danuta Szostak

Drzeworytników 59a
01-341 Warszawa

Jeśli szukacie lekarza z powołania, to ten jest godny polecenia. Pani doktor jest z tych, którzy myślą jeszcze według dawniejszych zasad, w których przede wszystkim liczyło się dobro człowieka, a nie sucha wiedza medyczna i zimne przedmiotowe traktowanie pacjenta jak obiektu do badań. W obecnych czasach polecam a nawet wręcz zalecam opiekę pani Danuty na wszelkie neurologiczne przypadłości.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Elzbieta Cieslak

KAAR-MED
Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z wielka uwagą słucha tego, co sie do niej mówi. Bardzo wnikliwie bada pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, a oprócz tego jest przemiłym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego medyka. Wizyta u Pani Doktor nie jest złem koniecznym ,a wręcz przyjemnością. Każdemu kto ma jakieś problemy neurologiczne polecam wizytę u Pani Doktor Cieślak.

lekarz Anna Pasek

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
04-133 Warszawa

Wspaniała, empatyczna neurolog dr. Anna Pasek. Pani doktor po zebraniu wywiad i zbadaniu mnie od raz wdrożyła leczenie. Cierpliwie wytłumaczyła na czym będą polegać nasze wizyty i dalsza diagnostyka. Lekarz który rozmawia z pacjentem o jego objawach i obawach a nie wypisuje skierowanie na kolejne nie potrzebne badanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor i szczerze polecam tego specjalistę w neurologii.
Opinia dodana przez: Oksana

dr Monika Adamczyk-Sowa

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
ul. Wyzwolenia 35/III
41-600 Warszawa

Trafiłem do Pani doktor do Med-kornu, co poleciła mi znajoma ze Świętochłowic, za co jestem jej mega wdzięczny, bo uświadomiła mi coś do czego podchodziłem zbyt luźno i właściwie olewałem sprawę. Od jakiegoś czasu irytowało mnie mrowienie w prawej dłoni, potem zaczęły się problemy, które wiązałem ze swoją niezdarnością - np. chciałem wziąć szybko szklankę z herbatą ze stoły, a ją przewracałem. Znajoma własnie uswiadomila mi że to nie jest ...

lekarz Dorota Uchman-Rzeźnik

Narwik 7/44
01-471 Warszawa

Fantastyczna lekarka. Pełna empatii. Świetnie zarządza zespołem młodych lekarzy na płockiej neurologi. Szybka diagnoza (Zespół Guillaina-Barrego) i wdrożone leczenie (immunoglobuliny) uratowało moje zdrowie. Podziękowania dla całego Personelu płockiej neurologi.
Opinia dodana przez: Andrzej
bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam

lekarz Jolanta Chmielewska

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A
00-905 Warszawa

Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę. Bardzo polecam, świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Monika
Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Gogol

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Ponad rok temu byłam na pierwszej wizycie, przez wiele lat walczyłam w bólem kolana po nieudanej artroskopii, rehabilitacje oraz zastrzyki z kwasu hialuronowego przestały działać. Dr Paweł Gogol bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do mojego problemu, w bardzo miłej atmosferze wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie. Minął ponad rok a kolano nie boli. Na początku bieżącego roku zaczęłam mieć problem z kręgosłupem szyjnym, byłam zmęczona bólem, zwróciłam się do dr Pawła ...
Opinia dodana przez: Regina

dr n. med. Wojciech Niemirowski

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Wysokiej klasy profesjonalizm, wnikliwość, takt, holistyczne podejście do chorego. Polecam Pana Doktora z pełnym przeświadczeniem o Jego wyjątkowości zarówno jako lekarza jak i i człowieka. Anna
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Piotr Szczudlik

Neurolog

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
02-201 Warszawa

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Bardzo polecam, dzięki Pani dr córka została szybko zdiagnozowana. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. med. Jerzy Szablewski

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Jerzy Szablewski
Górczewska 200A lok.24
Warszawa

Lekarz, u którego czuje się Człowiekiem a nie tylko głową, płucem czy jakąś tam jednostką chorobową. Spokojny, konkretny, potrafi rozmawiać bez używania zawodowego żargonu. Poprzez przedstawienie przynajmniej dwóch wariantów postepowania potrafi stworzyć wrażenie, że mam wpływ na terapię i to na co się wspólnie zdecydujemy jest bardziej "moje" a więc i łatwiejsze do wykonania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maria Kosowicz

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97
02-089 Warszawa

u pani doktor leczę się na padaczkę, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu choroba nie jest tak uciążliwa jak na początku. ze swojej strony polecam

lek. med. Igor Błagoobrazow

Centrum Medycyny Naturalnej AMAMED
Al. Jerozolimskie 11/19 lok 022
Warszawa

Cieszę się że mogę podziękować doktorowi Błagoobrazowowi za rozwiązanie mojego problemu z bólami krzyża które czasem paraliżowały mnie już od lat szkolnych a po rozpoczęciu przygody z deską snowboardową z której nie chciałem rezygnować jeszcze się nasiliły. Po zabiegu akupunktury wróciłem do domu już wyprostowany ale ostatecznie pozbyłem się nawracania problemu po systematycznym wykonywaniu zaleconego przez doktora prostego ćwiczenia które wykonuję codziennie przez minutę.
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Epileptolog
                                       lek. med. Piotr Bogucki

lek. med. Piotr Bogucki

Epileptolog, Neurolog

Synapsa Poradnia Specjalistyczna
Sandomierska 23/ U-3
02-567 Warszawa

Oby wszyscy lekarze byli tacy! Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, wnikliwość, a przy tym szczerość i serdeczność - to portret dr. Boguckiego.
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Maciej Czarnecki

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowa Rodzina
Marymoncka 34
01-813 Warszawa

Świetny specjalista! Chodzę do niego i prywatnie i na NFZ (raz tak raz tak). Różnice jedynie odczuwa portmonetka. :) Doktor ma świetne podejście do każdego pacjenta. dostosuje leczenie do pacjenta a nie do firm farmaceutycznych by dobrze zarabiały. Widzę ,że jego mottem lekarskim jest ,,przede wszystkim pacjent!"

lekarz Małgorzata Michałowska

andersa 27a40
00-159 Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu brakuje słów aby określić podejście do pacjenta jego leczenie . Lekarz z ogromną wiedzą

lekarz Zbigniew Mossakowski

Filia Nr 4
Okólnik 2
00-368 Warszawa

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.

lek. med. Marzena Paraskovich

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Wspaniała lekarka wykazująca się niezwykłą empatią względem pacjentów. Robi wszystko żeby wyleczyć i dba o pacjenta. Poleciłam ją mojej znajomej i też jest zadowolona, z resztą ilość pacjentów mówi sama za siebie.