Lekarze Neurolog Warszawa

Rehabilitant, Neurolog

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin
bardzo miły i uprzejmy..........................................................................................................................................................................!

lekarz Anna Wieczorek

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

Lekarz po prostu, nie trzeba by pisać o Pani doktor pochwał gdyby większość tak profesjonalnie i z empatią podchodziła do swojej pracy i przede wszystkim pacjentów. Polecam jak najbardziej i z czystym sumieniem.

Jakub Sienkiewicz

Poradnia stomatologiczno -ortodontyczna
Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Dr Sienkiewicz przyjmuje w Klinice Psychomedic w Warszawie na ul. Kasprowicza 48 tel. 22 253 88 88 https://psychomedic.pl/dt_portfolios/dr-n-med-jakub-sienkiewicz-neurolog-warszawa/
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Grzegorz Chabik

instytut psychiatrii i neurologii
Warszawa

Wspaniały lekarz i Człowiek! Bardzo się cieszę, że trafiłam pod Jego opiekę, wiem, że jestem bezpieczna! Ma świetne podejscie do pacjenta, podczas badania wprowadza miłą, bezstresową atmosferę, co jest niesamowicie ważne zwłaszcza w przypadku chorych neurologicznie. GORĄCO POLECAM ! Pacjentka - Beata O.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elzbieta Cieślak

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Leczę się u Pani dr już parę lat. Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów,którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem.Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą. Irena T

lekarz Barbara Szal-Karkowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gardenii 16
04-649 Warszawa

Bardzo dziękuję, poprostu kłaniam.sie nisko i moje.slowa. uznania dla. Pani Profesor .Pani wyleczyła mojego.syna i córkę - dwoje dzieci za co będę wdzięczny Pani do końca. życia .Bardzo Pani dziękuję

lekarz Katarzyna Macek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z badania i podejścia pani dr do mnie jako pacjentki. Bardzo zaangażowana , sympatyczna, wnikliwa. Serdecznie dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta
Pani Doktor z całą pewnością ma wielką wiedzę, jednak bywa też bardzo nieuprzejma, czasami wszystkich traktuje z góry i jak niespełna rozumu. Trudna we współpracy.

dr Marta Lipowska

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Mam pytanie czy Pani dr przyjmuje gdzieś prywatnie ? Chodzi o pilną konsultacje z miastenią! Bardzo proszę o pomoc
Opinia dodana przez: anna

lekarz Ewa Orzeszko

Neurolog dziecięcy

Wiatraczna 25m28
Warszawa

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Lilo

lekarz Wojciech Pasierbski

Pancera 22 lok. 23
03-187 Warszawa

Znam tego lekarza od dawna.Polecam.Jest dobry.

dr hab. n. med. Dorota Dunin-Wąsowicz

Neurolog dziecięcy

Wiatraczna 25m28
Warszawa

Bardzo kompetentna i uprzejma.Byłam bardzo zadowolona,polecam.

dr n. med. Joanna Dobrogowska-Kunicka

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

dr n. med. Joanna Dobrogowska-Kunicka prowadziła mnie w Instytucie Kardiologii w Warszawie. Dzięki jej leczeniu moje zdrowie w zakresie problemów neurologicznych (Epi) poprawiło się o 180stopni. Zawdzięczam jej bardzo wiele i uznaję ją za specjalistkę godną polecenia.
Opinia dodana przez: Eli

lekarz Beata Czerwonogrodzka

LUX MED
Migdałowa 4
Warszawa

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Beaty ,która ma bardzo dużą wiedzę i przy tym jest przesympatyczna . Będąc na początku ciąży zaczęłam się martwić co się ze mną dzieje natomiast po wizycie byłam już spokojna że wszystko będzie dobrze :) Opowiedziałam o swoich dolegliwościach i po wysłuchaniu mnie stwierdziła co jest przyczyną ,zapisała leki i skierowała na jeszcze kilka badań by sprawdzić poziom witamin w moim organizmie . ...
Opinia dodana przez: Kinga P.

Piotr Kędra

Gabinet Lekarski
02-796 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Konkretny i rzeczowy. Uważny i zainteresowany pacjentem. Dokładnie tłumaczy wszelkie kwestie związane z chorobą i proponowanym leczeniem. Doktor P. Kędra prawidłowo zdiagnozował przyczyny chronicznych bólów głowy i zaproponował skuteczną terapię. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł Milewski

dr n. med. Anna Błażucka

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a
Warszawa

U Pani doktor byłam dawno temu ale nie napisałam do tej pory opinii. Coz powiedziec, przepisała mi leki ktore mnie otumanialy, nie mogłam funkcjonować, kiedy pytałam o diete/ inne metody walki z bolem wrecz mnie wyśmiała. Nigdy nie zapytała o dodatkowe problemy np trawienne, przepisała leki ktore na poczatku pomagały poniewaz bylam w ostrym stanie jednak szybko przestały dzialac a bol sie nasilał. Problemy trawienne ktore rowniez zaczely sie nasilać ...

lek. med. Oskar Janeczek

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, szybko i sprawnie postawił trafną diagnozę, bardzo uprzejmy i życzliwy jasno przekazuje instrukcję i zalecenia polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Kasia
Mało sympatyczna.Brak szacunku do wyznaczonego czasu wizyty.Nie polecam .Co do kompetencji nie mam zdania .chyba nigdy nie byłam u tak niesympatycznego lekarza!

dr n. med. Witold Palasik

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Zdecydowanie polecam. Otrzymałam konkretną pomoc i wsparcie. Pan doktor rozmawia w bardzo jasny sposób i wszystko jest zrozumiałe.. Zdecydowanie na pięć.
Opinia dodana przez: Marry