dr n. med. Norbert Górski

Laryngolog

Niestety nie mogę polecić dr Górskiego. U mnie dr Norbert Górski przeprowadzał zabieg. Po zabiegu mój stan jest gorszy niż przed zabiegiem. Mimo że od zabiegu minęło już kilka lat to ja mam nadal uciążliwe dolegliwości. Po nieudanej operacji doktor unika pacjenta (brak jest u niego poczucia empatii i odpowiedzialności za swoje czyny).

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług świadczonych przez tego pana, a w szczególności odradzam jakiekolwiek operacje. Ja po operacji przeprowadzonej przez pana Norberta Górskiego mam bardzo poważne dolegliwości, które bardzo utrudniają mi życie (normalne, codzienne funkcjonowanie).

Wspaniały specjalista i człowiek. Dzięki temu, że jest jednocześnie laryngologiem i chirurgiem plastycznym, mogłem mieć w jednym zabiegu endoskopową operację przegrody nosa, septorynoplastykę oraz małą korekcję podniebienia. Wykorzystuje najnowsze metody leczenia dostępne na świecie. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile wymaga dana sytuacja a nie tylko i wyłącznie z grafikiem. Jest ciepłym, cierpliwym ,pogodnym i opanowanym człowiekiem, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, a przy tym jest pedantycznym profesjonalistą. Z każdym problemem lub pytaniem mogłem się zwrócić do Niego za pomocą e-maila lub SMS-a lub telefonicznie (który lekarz podaje swoją prywatną ...

Jest ciepłym, cierpliwym ,pogodnym i opanowanym człowiekiem, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, a przy tym jest pedantycznym profesjonalistą. Z każdym problemem lub pytaniem mogłem się zwrócić do Niego za pomocą e-maila lub SMS-a lub telefonicznie (który lekarz podaje swoją prywatną komórkę?) zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi, rozwiewa wszelkie wątpliwości. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki jakie jak nóż harmoniczny czy plazmowy, dostępne do niedawna jedynie na rynku amerykańskim. Już podczas pierwszej wizyty przeprowadza badanie endoskopowe oraz TK Czaszki i wszystkie potrzebne badania co znacznie ułatwia diagnozę. Bardzo polecam Go jako dobrego laryngologa ale również jako kompetentnego chirurga plastyka, który podarował lepsze oddychanie :)

W czerwcu 2011 roku doktor Norbert Górski przeprowadził u mnie operację balonikowania zatok, którą określił jako niezbędną w moim wypadku. Operacja okazała się całkowicie nieskuteczna. Podejrzewam, że przy polipowatym sitowiu należało odradzić mi tą operację, a polecić być może zupełnie inny zabieg. Pan doktor nie stawił się na umówione spotkanie pozabiegowe, na którym skutki operacji miały być omówione. Dolegliwości zatokowe po tym zabiegu absolutnie nie zmalały.

dr poleciła mi koleżanka o podobnych problemach zdrowotnych jakie miałem zanim trafiłem do dr Górskiego. Nie mogłem swobodnie oddychać przez nos, budziłem się często w nocy przez co byłem zmęczony cały dzień, katar mi towarzyszył niemal cały rok. Trafiałem do wielu lekarzy, którzy stosowali różne terapie najczęściej antybiotykowe. Doktor rozpoznał zapalenie zatok. Objawy jednak często wracały. Zastosowana terapia zalecona przez dr Górskiego okazała się zbawienna. Moje problemy z oddychaniem, snem oraz węchem ustąpiły. Komfort mojego życia znacznie się polepszył. Polecam gorąco dr Górskiego u którego znalazłem fachową pomoc i jednocześnie byłem mile zaskoczony troskliwym podejściem do mnie jako pacjenta.

myślę, opóźnienia wizyt wynikają z faktu, że dr Górski każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile wymaga tego jego sytuacja a nie tylko i wyłącznie z grafikiem...Nie lubię kiedy muszę czekać na umówioną wizytę ale wolę to niż być wyrzucona z gabinetu bo następny pacjent czeka...

Jest ciepłym, pogodnym człowiekiem, cierpliwym i opanowanym, o wysokiej kulturze osobistej, a przy tym pełnym profesjonalistą. Z każdym problemem lub pytaniem mogłam się zwrócić do niego drogą SMS-ową lub telefonicznie i zawsze udzielał mi wyczerpujących odpowiedzi.W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki jak nóż harmoniczny czy plazmowy, dostępne do niedawna jedynie na rynku amerykańskim. Już podczas pierwszej wizyty przeprowadza badanie endoskopowe, co pozwala zajrzeć do wnętrza jamy nosa i znacznie ułatwia diagnozę, czego nie zrobił do tej pory żaden lekarz, ani w przychodni państwowej ani prywatnej. Polecam Go jako dobrego laryngologa ale również jako kompetentnego chirurga plastyka, który podarował mi lepszą jakość życia

Wspaniały specjalista i człowiek. Dzięki temu, że jest jednocześnie laryngologiem i chirurgiem plastycznym, mogłam mieć w jednym zabiegu endoskopową operację jamy nosa, rynoseptoplastykę i jeszcze plastykę podniebienia. Wykorzystuje najnowsze metody leczenia dostępne na świecie.

Wykorzystuje najnowsze metody leczenia dostępne na świecie.