Lekarze Okulista

dr n. med. Robert Wasilewicz

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Wspaniały lekarz. Miły i kompetentny. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie i wykluczył jaskrę, którą "zdiagnozował" inny lekarz. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Okulista
                                       lek. med. Elżbieta Szymańska

lek. med. Elżbieta Szymańska

Indywidualna Praktyka Lekarska Elżbieta Szymańska
Rejtana 10/14
85-032 Bydgoszcz

Byłam na wizycie z córką u Pani doktor. Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, nowy sprzęt, miłe nastawienie do dzieci. Wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Dziecko i ja jesteśmy zadowolone z wizyty.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Okulista
                                       dr n. med. Marek Hanarz

dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63
30-504 Kraków

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy ...
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Stefan Stefura

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura w NZOZ ZŁOTA JESIEŃ SP. Z O.O.
os. Złotej Jesieni 3
31-826 Kraków

Beznadziejny lekarz! Do pracy przyszedł spóźniony (65 minut). Był niegrzeczny, miał wyraźnie lekceważący stosunek do pacjenta, czułam się traktowana jak powietrze. Nie usłyszałam żadnej diagnozy, jedynie wręczył mi kartkę z nazwą jakichś kropli i rzucił w powietrze: „Następna kontrola za pół roku”. Taka „konsultacja” to strata czasu i nerwów. Jakaś starsza pani wychodząca z gabinetu przede mną pożaliła się „Pan doktor źle mnie potraktował. Gniewał się, bo ja źle słyszę”. ...
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Agnieszka Nicpoń

Gabinet Okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Polecam. Pełen profesjonalizm. Fachowa obsługa. Wysokie kompetencje i umiejętności. Pacjent czuje że trafil we właściwe ręce.
Opinia dodana przez: Tom
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Okulista
                                       dr n. med. Piotr Kanclerz

dr n. med. Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Denerwowałam się wizytą, ale już po pierwszych słowach pana doktora stres minął. Najpierw przeprowadził dokładny wywiad potem wykonał badania. Stwierdził więcej problemów, ale on zajmie się najbardziej uciążliwym. Zrobił to tego samego dnia. Dał mi nadzieję, że kolejny zabieg jeszcze poprawi mój komfort życia. 😁Już jest lepiej, a minęło dopiero dziesięć dni od wizyty. Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam pana doktora jest konkretny i ma dużą wiedzę.
Opinia dodana przez: Danuta
                                       dr n. med. Nebi Sherkawey

dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27
00-238 Warszawa

Miałam przyjemność poznać Pana doktora na wizycie kwalifikacyjnej do operacji zacmy w klinice Mavit. Bylam przerażona jak prawie wszyscy. Podejscie Pana doktora do pacjenta jest wyjątkowe. Po kilku minutach z uśmiechem na ustach, Pan doktor przekazał mi garść niezbędnych informacji, co mnie bardzo uspokoiło. Miło jest spotkać na swojej drodze takiego lekarza. Danuta
Opinia dodana przez: Danuta
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Okulista
                                       lekarz Tomasz Łuczak

lekarz Tomasz Łuczak

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Małgorzata Zaraś

lekarz Małgorzata Zaraś

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Okulista
                                       dr n. med. Joanna Tomaszewska

dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Okulista
                                       dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Na skutek wypadku odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku. Dr Leszek Kuprajnowicz wykonał operację wpuklenia zatrzymując proces odwarstwienia a tym samym uratował mój wzrok. Bardzo dobry chirurg, profesjonalista i z dużym doświadczeniem, polecam i serdecznie pozdrawiam, Rafał M.
Opinia dodana przez: Rafał
                                       lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       lek. med. Marta Lagner

lek. med. Marta Lagner

Centrum Diagnostyczno – Lecznicze Barska Sp. z o.o.
Barska 13
87–800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Lagner. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, badanie jest wykonywane bez pośpiechu, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Paulina W
                                       dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2
03-731 Warszawa

Pani Doktor jest profesjonalna, merytoryczna a przy tym bardzo sympatyczna a co ważne zaangażowana w problemy pacjenta.Wnikliwie analizuje dokumentację medyczną , proponuje wykonanie dodatkowych badan w celu poprawienia stanu pacjenta.Przedstawia dalszą koncepcję leczenia .Daje poczucie bezpieczeństwa .Klinika oferuje wiele profesjonalnych badań które nie wszędzie są dostępne.Bardzo wysoko oceniam.
Opinia dodana przez: Margaretta
{'id': 27971, 'name': u'Tarnowo Podg\xf3rne'} Okulista
                                       lek. med. Magdalena Paech

lek. med. Magdalena Paech

Gabinet Okulistyczny Magdalena Paech
Plac Margaretek 1
Tarnowo Podgórne

Wizytę u Pani Doktor mieliśmy on-line z dzieckiem 2,5 letnim. Trochę sie obawiałam takiej wizyty, jednak teraz mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Rozmowa trwała 30 minut przez kamerkę internetową, jak również przesłanie bardzo wyraźnych zdjęć oczu dziecka. Od dłuższego czasu zmagaliśmy sie z powracającymi stanami zapalnymi jednego oka i gradówką na drugim oku. Po miesiącu od konsultacji jest widoczna poprawa. Stan zapalny ustąpił, a po gradówce zostało ...
Opinia dodana przez: Emilia
                                       dr n. med. Katarzyna Chmielewska

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
04-351 Warszawa

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.
Opinia dodana przez: Barbara