Filtruj terminy

wizyta już od 100

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Okulista Gliwice lekarz Czesław Augustyn

Gabinet Okulistyczny w Gliwicach
Czwartaków 16
44-100 Gliwice

Lekarz bardzo dobry..ale wpsółpracuje z bardzo kiepskim optykiem na ulicy Czwartaków w Gliwicach..zedecydowanie odradzam wykonanie tam okularów

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, którą przeprowadziła cudowna Pani dr Rokita Wala. Pani doktor jest ciepłym życzliwym, kompetentnym lekarzem godnym polecenia. Jest lekarzem z powołania a w tych czasach to rzadkość.Zabieg trwał kilkanaście minut, atmosfera na sali była bardzo miła, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Po zabiegu "świat stał się piękniejszy" bez okularów. Wada została zniwelowana do 0. Pozdrawiam Panią doktor i bardzo dziękuję za pomoc i taką życzliwość.
Dagmara S

Opinia dodana przez: Dagmara

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Moim wzrokiem od marca 2008 roku zajmowało się sześciu okulistów, zlecano mi wykonanie szeregu badań, po których, po upływie około roku padła diagnoza - barwnikowe zwyrodnienie siatkówki obu oczu.Gdybym miał 50 - 60 lat to machnąłbym ręką ale w wieku 30 lat zabrzmiało to jak wyrok śmierci( kredyt hipoteczny, żona w ciąży, a tu takie wieści...

Marzec 2012 badania kontrolne w klinice, kolejki, kolejki, kolejki. Wywołany wchodzę do kolejnego gabinetu, w tym lekarzem ma być pani DANIELA FERDA i ... słyszę przemiły, spokojny głos lekarki, która rozmową i zachowaniem wprowadza taki spokój ducha u pacjenta, że trudno to opisać, zauważyłem to również u innych pacjentów, każdy( a kto choć raz był w klinice okulistycznej przy ul. Ceglanej wie jaką ilość pacjentów mam na myśli) wychodził z gabinetu nr 874 z uśmiechem na twarzy.Po kolejnych badaniach krótka konsultacja i informacja,że jednak wcześniejsza diagnoza była zbyt pochopna i nie cierpię na w/w schorzenie, kamień spadł mi z serca. Mam 34 lata i mam nadzieję, że poważne schorzenia moich oczu to odległa przyszłość ale nazwiska FERDA nie zapomnę. Nie mnie oceniać kompetencje poszczególnych lekarzy ale pani Daniela Ferda ma takie podejście do każdego pacjenta jakby pacjent był jej przyjacielem, przy dłuższych konsultacjach to chyba starsze babcie zapraszają panią Danielę na niedzielny obiad, Pani Ferda jest przykładem lekarza z powołania. Za podejście do mojej osoby dziękuję pani Danieli Ferda bardzo serdecznie ale jeszcze mocniej dziękuję za podejście do osób starczych, z poważniejszymi przypadkami, bo swoim podejściem do swojego zawodu daje im bardzo wiele.
Po każdym dniu pracy, po powrocie domu taki lekarz może spojrzeć w lustro i powiedzieć : dobra robota, możesz być z siebie dumna, idź odpocząć bo jutro kolejny ciężki dzień...
Serdeczne pozdrowienia dla pani Danieli Ferda!

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Opinia dodana przez: Wanda

Gabinet Okulistyczny
Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.

Polecam doskonałego fachowca.

Opinia dodana przez: Wojciech Koniec

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz,konkretnie podchodzi do chorego wszystko dokładnie tłumaczy nie ma wrażenia ze jest zniecierpliwiona bardzo polecam!!!!trochę drogo za wizyte i jako emerytka musze niestety rzadziej przychodzic :(

Bytom Żeromskiego
Rozbark, Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.

Opinia dodana przez: tt