Filtruj terminy

Okulista Gliwice lekarz Czesław Augustyn

Gabinet Okulistyczny w Gliwicach
Czwartaków 16
44-100 Gliwice

Lekarz bardzo dobry..ale wpsółpracuje z bardzo kiepskim optykiem na ulicy Czwartaków w Gliwicach..zedecydowanie odradzam wykonanie tam okularów

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, którą przeprowadziła cudowna Pani dr Rokita Wala. Pani doktor jest ciepłym życzliwym, kompetentnym lekarzem godnym polecenia. Jest lekarzem z powołania a w tych czasach to rzadkość.Zabieg trwał kilkanaście minut, atmosfera na sali była bardzo miła, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Po zabiegu "świat stał się piękniejszy" bez okularów. Wada została zniwelowana do 0. Pozdrawiam Panią doktor i bardzo dziękuję za pomoc i taką ...
Opinia dodana przez: Dagmara

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Moim wzrokiem od marca 2008 roku zajmowało się sześciu okulistów, zlecano mi wykonanie szeregu badań, po których, po upływie około roku padła diagnoza - barwnikowe zwyrodnienie siatkówki obu oczu.Gdybym miał 50 - 60 lat to machnąłbym ręką ale w wieku 30 lat zabrzmiało to jak wyrok śmierci( kredyt hipoteczny, żona w ciąży, a tu takie wieści...
Marzec 2012 badania kontrolne w klinice, kolejki, kolejki, kolejki. Wywołany wchodzę do kolejnego ...

Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super
Opinia dodana przez: Wanda

Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz,konkretnie podchodzi do chorego wszystko dokładnie tłumaczy nie ma wrażenia ze jest zniecierpliwiona bardzo polecam!!!!trochę drogo za wizyte i jako emerytka musze niestety rzadziej przychodzic :(

Bytom Żeromskiego
Rozbark, Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: tt

Małachowskiego 24 lok. 2
41-200 Sosnowiec

Wielka kultura, wiedza i doświadczenie.
To ogromna przyjemność i szczęście spotkać
taką Lekarkę - dziękuję, że tacy lekarze jeszcze są !
Opinia dodana przez: Lidia