lek. dent. Olga Bartoszak

Z polecenia przyjaciółki, pojechałam do pani stomatolog w salusie, Olgi Bartoszak. Wreszcie ktoś mi pomógł, a nie tylko wyciągnął kasę, jak nie powiem kto. Wciąż, miałam jakieś problemy z zębami, pomimo dbania o nie. Pani doktor zajęła się leczeniem kompleksowo. Teraz ja GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM, bo nie dość, że fachowo, to sympatycznie i terminowo.

Wreszcie bezstresowo spędzony czas u dentysty. Wizyt u dentysty boję się bardziej niż wizyt u teściowej (a ta gorsza jest od ogni piekielnych). Ze spuchniętą gębą trafiłem do dr Olgi. Ta konkretna, zdecydowana i piękna kobieta miała takie podejście do mnie, że już czwarty ząb u niej leczę!!! Teściowej tutaj nie przyprowadzę (niech ją boli!!!), ale małżonka też już zapisana na wizytę. Wreszcie będę mógł śmiać się od ucha do ucha. Filip

Pełen profesjonalizm połączony z doskonałym podejściem do pacjenta. Do Pani Doktor wybrałam się w zeszłym tygodniu w celu usunięcia kamienia nazębnego. Pani Olga zaproponowała mi nową metodę, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Usuwanie kamienia nigdy nie było tak przyjemnie. Dwa razy w roku na pewno będę się zjawiać u Pani Doktor

Wielu stomatologów zajmowało się moim uzębieniem ale żaden z nich nie był tak oddanym lekarzem jak dr Bartoszak- pełen profesjonalizm, dążenie do osiągnięcia perfekcji, trafność diagnozowania oraz bardzo wysoka kultura osobista POLECAM

Super!!! Najpierw, pani doktor mnie wysłuchała, później w paszczę zajrzała i coś innego niż ja zasugerowała. Prześwietliła zębiska i co...? Rację kobitka miała. Teraz, szczęśliwa po kilkuwizytowym leczeniu chodzę. I dodam jeszcze, że moje konto wcale na tym nie ucierpiało. Kobiety, w porównaniu i moją kosmetyczką, to pikuś. :-)

Bardzo ,ale to bardzo boję się wizyt stomatologicznych.Przykre doświadczenia jeszcze z dzieciństwa. Ale teraz już całkiem spokojnie znoszę te spotkania dzięki właśnie pani dr O.Bartoszak. Jasno wyjaśniła mi co trzeba zrobić a potem po prostu to zrobiła. Szybko i fachowo.Nawet szczęka mi nie ścierpła .Polecam

Najlepsza Pani stomatolog do jakiej trafiłem. Nigdy tak klarownie nie wytłumaczono mi co się dzieje z moimi zębami. Każdy etap leczenia został dokładnie omówiony. Pani doktor wykonała zabieg bardzo DOKŁADNIE i co najważniejsze BEZBOLEŚNIE ! Od teraz nie boję sie dentysty :)

Najlepsza Pani stomatolog do jakiej trafiłem.
Nigdy tak klarownie nie wytłumaczono mi co się dzieje z moimi zębami.
Każdy etap leczenia został dokładnie omówiony.
Pani doktor wykonała zabieg bardzo DOKŁADNIE i co najważniejsze BEZBOLEŚNIE !
Od teraz nie boję sie dentysty :)

Pełen profesjonalizm. Miłe podejscie do pacjenta. poza tym gabinet wyposażony w świetny nowoczesny sprzent.

Przez 15 lat leczyłam się w innym gabinecie. Zrządzeniem losu trafiłam do do GABINETU PANI DOKTOR OLGI. Teraz Panu Bogu dziękuję, że tak się stało. Fachowe podejście, trafna diagnoza, a później leczenie, spowodowały, że w końcu mam spokój z zębami. Pani Doktor, to kompetentna, młoda osoba, której "się chce". Wdzięczna, Asia Sompol.

Wdzięczna, Asia Sompol.

Jestem jak najbardziej zadowolony z wizyty u Pani stomatolog. Byłem na wizycie po raz pierwszy. Bardzo się bałem, ponieważ do gabinetu przyszedłem z ogromnym bólem zęba. Dzięki bardzo dobremu znieczuleniu praktycznie nie odczuwałem bólu podczas zabiegu. Polecam wszystkim Panią stomatolog!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chojnice"?

Angowicka 4/gab.1

Drzymały 33