lek. dent. Olga Bartoszak

Z polecenia przyjaciółki, pojechałam do pani stomatolog w salusie, Olgi Bartoszak. Wreszcie ktoś mi pomógł, a nie tylko wyciągnął kasę, jak nie powiem kto. Wciąż, miałam jakieś problemy z zębami, pomimo dbania o nie. Pani doktor zajęła się leczeniem kompleksowo. Teraz ja GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM, bo nie dość, że fachowo, to sympatycznie i terminowo.

Leczyłam ząb kanałowo. Poszło szybko i bezboleśnie. Polecam jak najbardziej. Pani doktor to prawdziwy fachowiec !!!

Jestem jak najbardziej zadowolony z wizyty u Pani stomatolog. Byłem na wizycie po raz pierwszy. Bardzo się bałem, ponieważ do gabinetu przyszedłem z ogromnym bólem zęba. Dzięki bardzo dobremu znieczuleniu praktycznie nie odczuwałem bólu podczas zabiegu. Polecam wszystkim Panią stomatolog!

Przez 15 lat leczyłam się w innym gabinecie. Zrządzeniem losu trafiłam do do GABINETU PANI DOKTOR OLGI. Teraz Panu Bogu dziękuję, że tak się stało. Fachowe podejście, trafna diagnoza, a później leczenie, spowodowały, że w końcu mam spokój z zębami. Pani Doktor, to kompetentna, młoda osoba, której "się chce". Wdzięczna, Asia Sompol.

Wdzięczna, Asia Sompol.

Wspaniała pani Doktor, długo szukałam dobrego stomatologa. Wspaniałe podejście i profesjonalizm, a przy tym miła atmosfera. Dziękuję Pani Doktor :)

Niestety nie mogę polecić pani dr Olgi Bartoszak. Nie robi zdjęć RTG, nie reaguje na sugestie pacjenta, nie analizuje zdjęć RTG przyniesionych przez pacjenta... Brakuje pani dr kompetencji i wiedzy z zakresu leczenia endodontycznego (kanałowego). Większość zębów musi być teraz ponownie leczona kanałowo u innego stomatologa. Jest drogo i po fuszersku. :(

Zawiodłam się na Pani stomatolog. Synkowi plombowała ząbka i plomba wypadła.Pani stwierdziła że nie ma sensu na nowo plombować bo dziurka jest przy dziąśle i może wypadać,więc zostawmy ją tak jak jest(mleczne ząbki) Dzisiaj dzwoni do mnie Pani z przedszkola że synek płacze bo go boli ząbek. Więc dzwonię do Pani Olgi i co słyszę. Do mnie w następny czwartek, chyba że do innej Pani to dzisiaj na16.30.Więc się pytam czy nawet z bólem się do Pani czeka. Pani Olga odpowiada, niestety mam wszystkie terminy zajęte. Podziękowałam.No i tak straciła Pani pacjentów.

Wreszcie bezstresowo spędzony czas u dentysty. Wizyt u dentysty boję się bardziej niż wizyt u teściowej (a ta gorsza jest od ogni piekielnych). Ze spuchniętą gębą trafiłem do dr Olgi. Ta konkretna, zdecydowana i piękna kobieta miała takie podejście do mnie, że już czwarty ząb u niej leczę!!! Teściowej tutaj nie przyprowadzę (niech ją boli!!!), ale małżonka też już zapisana na wizytę. Wreszcie będę mógł śmiać się od ucha do ucha. Filip