lekarz Olga Pasławska

Psychiatra

Kompetentna, rzeczowa, miła, spokojna, wysoka kultura osobista. Polecam.Marcin

Kompetentna, rzeczowa, miła, spokojna, wysoka kultura osobista. Polecam.Marcin

Panią doktor Olhę Paslavską poznałam w momencie gdy przed rokiem trafiłam do szpitala. Pełniła wówczas dyżur. Dzisiaj dziękuję Panu Bogu, że to właśnie ją postawił na mojej drodze. W szpitalu przebywałam przez miesiąc czasu i bardzo dobrze wspominam kontakt z Panią doktor. Wyróżnia się przede wszystkim tym, że nie żałuje czasu poświęconego dla pacjenta, potrafi wysłuchać do końca, zadaje trafne pytania, jest bardzo ciepła i cierpliwa, a swoją pogodą ducha wprowadza w człowieku chęć do podjęcia walki z chorobą. Jest także bardzo dokładna w tym co robi, w swojej ocenie bierze pod uwagę wszelkie możliwe przyczyny i stara się je wykluczyć. Jej cierpliwość i opanowanie sprawiają, że bardzo lubię z nią rozmawiać, ponieważ czuję się przez nią rozumiana. Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas, choć jest naprawdę bardzo zajętą osobą. O takich lekarzach mówi się, że mają powołanie – i tak można powiedzieć o Pani doktor. Szczerze polecam Panią doktor Olhę Paslavską wszystkim tym, którzy stoją przed wyborem lekarza.

Choć sam nie jestem pacjentem, to miałem okazję kilkakrotnie towarzyszyć osobie leczącej się, podczas wizyty u Pani Doktor. Pewnie nic nowego nie dodam, pisząc, że to miła, wnikliwa, wspaniałomyślna, nie żałująca czasu i zaangażowania osoba. Ma cechy charakteru, które często spotyka się u osób z tzw "kresów". M.in. we Wrocławiu można takich ludzi dość łatwo spotkać. Polecam.

Polecam.

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy stoją przed wyborem lekarza. A szczególnie wszystkim którzy boją się pójść, Pani Olga rozwiewa wszelkie wątpliwości i strachy, po wizycie nie ma się wątpliwości, że dobrze się wybrało. Jest bardzo miła i fachowo podchodzi do sprawy. Ja jestem bardzo zadowolona, poszłam z niemałymi oporami, jednak prędko zostały rozwiane, Pani Olga wzbudza zaufanie, dobrze dobrała mi leki. Całokształt jej pracy oceniam na świetny.Polecam wszystkim gorąco.

Lekarz,który wzbudza zaufanie.Jest nie tylko dobrym psychiatrą ,ale i dobrym psychologiem.Jest "dla ludzi",bardzo serdeczna i ciepła .Motywuję do "otworzenia się",do szczerej rozmowy.po wizycie chciało mi się zmienic coś w moim życiu,i wiedziałam,ze się uda.

serdecznie dziękuje pani doktor jest to osoba, która ma podejście do ludzi,od downa się tak dobrze nie czułem po wizycie, i to nie chodzi tylko o leki lecz rozmowa z Panią Doktor dodała mi siły do walki z tą chorobą.DZIĘKUJE jeszcze raz z całego serca pozdrawiam. sebastian

Wrażliwa, dociekliwa i niestandardowo myśląca lekarka.Traktuje pacjenta nie tylko jako jednostkę chorobową ale jako człowieka znajdującego się w swojej skomplikowanej sytuacji życiowej. Jest osobą konsekwentną o dużej sile woli,a równocześnie subtelną i delikatną.Obyśmy więcej mieli takich lekarzy.Polecam wszystkim "psychicznym nieborakom".M

Wspaniała Pani doktor. Miła, życzliwa, kompetentna. Uważnie wysłuchuje to, co ma się do powiedzenia. Dobrała mi bardzo dobrze lekarstwa. Szczerze polecam

Wspaniała Pani doktor,bardzo kompetentna, zawsze ma czas na wysłuchanie pacjenta. Dobrze trafia z lekami.Po latach bezskutecznego leczenia u różnych psychiatrów od roku jestem pod opieką pani doktor i wreszcie znowu chce mi się żyć. Polecam wszystkim.

Jestem zadowolona z wizyty.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, po raz pierwszy uzyskałam dogłębne odpowiedzi na pytania związane z moją chorobą i jej leczeniem-od lat choruję na depresję.Wizyta odbyła się w spokojnej,przyjaznej atmosferze.Bardzo polecam.