Onkolog Legnica

lekarz Krystyna Costa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bukowa 4
Legnica

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Stefan

dr n. med. Tomasz Bojarowski

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

kilka lat temu Pan doktor diagnozował mnie i przeprowadzał zabieg nie mam żadnych zastrzeżeń Tak to prawda jest bezpośredni ale jak tak wolę Kilka lat pózniej zajmował sie moja siostra ktora miala nowotwora zlosliwego piersi i tez sie z Nia nie ciućkal To wszystko zlezy od podejścia pacjenta czy idziemy po słodkiego cukierka bez żadnych konkretów czy po gorzka prawde ale z fachowa pomoca
Nigdy nie było mowy o ...
Opinia dodana przez: Marta

Wiesław Tupikowski

Najświętszej Marii Panny 14
59-220 Legnica

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krzysztof Forgacz

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać.
Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom.
Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

dr Wojciech Tupikowski

Legnica

Uchowaj nas Boże przed takimi lekarzami.
Będę po nim miała traumę do końca życia.

Tomasz Bojarowski

Onkolog

59-220 Legnica

Mialem "przyjemnosc" spotkac sie z tym lekarzem. w poradni onkologicznej w legnicy. straszny rutyniarz. poswieca zero czasu pacjentowi. nawet nie sprawdzajac moich wynikow stwierdzil ze nic mi nie jest i mam wrocic do przychodni i tam szukac problemu. nawet skierowania nie dal na tk klatki bo nie widzial podstaw. Konsultowalem pozniej wyniki we wroclawiu gdzie bez problemu dostalem skierowanie na badania i okazalo sie ze jednak jest guz. czekam na ...
Opinia dodana przez: darczello

lekarz Beata Darska-Nykiel

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej
ulica Andersa 4
59-220 Legnica

Zniszczyła mi zdrowie plany marzenia wlała mi chemię bez wywiadu poraziła mi cały organizm jestem w ogromnym cierpieniu morfina nie działa życzę jej takiego samego cierpienia jakie mi zadała pseudolekarz bez wiedzy i znajomości ludzkiego ciała
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Kaiser

Izerska 35 lok. 10

lekarz Anna Łukowiak-Sokołowska

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej
ulica Andersa 4

lekarz Leszek Huzarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)

Onkolodzy w Legnicy