Onkolog Ostrołęka

- 5 lekarzy

lekarz Katarzyna Dziak

Onkolog

liczba opinii: 1

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam. Wszystko OK. Dużą zaletą tego lekarza jest po prostu energiczne działanie w sprawie i walenie prosto z mostu o co chodzi.
Opinia dodana przez: Jeronimo

lekarz Jarosław Wawryszuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 1

Gabinet
Łęczysk 5/7/12
07-400 Ostrołęka

Średnia ocen: 5,0/5
Do Doktora Jarosława Wawryszuka trafiłam dzięki Doktor Elżbiecie Pilawa z Łomży. Pan Doktor wzbudza zaufanie, rozmawia się z nim bardzo swobodnie. Zabieg przez niego wykonany to "mistrzostwo świata". Po operacji nie byłam zostawiona sama sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić i Doktor Wawryszuk służył radą i pomocą. Podsumowując, dr. Jarosław Wawryszuk to lekarz kompetentny z ludzkim podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo sympatyczny, taktowny, z poczuciem humoru. ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

lekarz Agnieszka Domurad

Onkolog

liczba opinii: 1

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 5,0/5
Serdecznie dziękuję za możliwość leczenia się na Oddziale Onkologii (pobyt ambulatoryjny) w Ostrołęce. Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pani dr. Agnieszki Domurad za wielkie zaangażowanie w leczeniu, za profesjonalizm i empatię, oraz za okazane ciepło i zrozumienie, a także życzliwy uśmiech na co dzień.
Życzę również satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Panią życzliwość i serdeczność tych, których spotyka Pani na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

lekarz Anna Janowicz-Żebrowska

Internista, Onkolog

liczba opinii: 1

Gabinet
11 Listopada 68
Ostrołęka

Średnia ocen: 1,3/5
Pani doktor nie dała żadnej szansy na leczenie brata pomimo tego, że podczas pierwszej wizyty stwierdziła, że guz płuca nie jest duży i kwalifikuje się do leczenia molekularnego. Podczas kolejnych wizyt odbijalismy się od ściany bez żadnej pomocy, brat był załamany, bardzo chciał żyć i walczyć z chorobą. Niestety nie dostał takiej szansy pomimo dość młodego wieku. Jedyne co pani doktor zrobiła to przepisała morfinę i tego samego dnia brat ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Jerzy Piątek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 0

Gabinet
Józefa Wybickiego 6
07-412 Ostrołęka

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Onkolodzy w OstrołęceStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat