Filtruj terminy

dr Rafał Mikusek

kompdent sp.j
tysiaclecia 13 c
09-400 Płock

Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Mikuska. Wizyta trwała 4 min, koszt wizyty to 250 zł. Jeżeli chodzi o podejście do problemu z barkiem(podejrzenie uszkodzenia typu slap II) odniosłem wrażenie pacjenta którego bardzo szybko trzeba się pozbyć. Liczyłem na szersze wyjaśnienie problemu czy też zobrazowanie niezrozumiałych mi kwestii. Informację którą otrzymałem to zapraszam jak będzie bolało.
Opinia dodana przez: N.

dr Marek Woroniecki

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Kościuszki 28
09-402 Płock

Najlepszy specjalista jakiego znam, a byłam już u kilku. Profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Z czystym sercem polecam!

dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant

Jaworowa 12
09-401 Płock

Bardzo dobry specjalista. Wiele lat temu (chyba w 1991) operował mi kolano w szpitalu w Kutnie. Do tej pory jest super i nadal jeżdżę na nartach. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Paweł Flont

Ortopeda dziecięcy

09-402 Płock

SZCZERZE POLECAM ! Pan Dr Paweł Flont to mega człowiek i nieoceniony specjalista. Niezwykle sympatyczny, życzliwy i rzeczowy. Każde badanie było przeprowadzone bardzo sumiennie, a na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje. Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor przeprowadził u córki dwie operacje: jedną z wypadku, drugą planowaną. Obie wieloetapowe i skomplikowane. Obie ze 100% powodzeniem, zero komplikacji, zero powikłań. ...
Opinia dodana przez: mama Oli

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

09-402 Płock

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

lekarz Piotr Duda

09-410 Płock

Czy dostane jakiś kontakt do doktora Dudy potrzebuje pilnie jego pomocy. To świetny specialista . Proszę o pomoc.
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Arkadiusz Garbacki

09-410 Płock

Trafiłem do doktora Garbackiego z wypadku tuż przed Sylwestrem. Byla niedziela, nie wiedziałem co ze mną będzie i byłem pełen obaw. Tymczasem w szpitalu w Płońsku otrzymałem bardzo profesjonalną pomoc. Dr Garbacki zoperował staw bardzo sprawnie, wyjaśnił dokladnie co się stało i jakie leczenie zostało zastosowane. Proces leczenia przebiegał gładko i obecnie jestem już prawie całkowicie sprawny. Wszystko to dzięki fachowości dr Garbackiego. Jestem Mu bardzo wdzięczny nie tylko za ...
Opinia dodana przez: Ludwik H.

lekarz Konrad Bielecki

09-402 Płock

Wspaniały lekarz.U mnie 5/5.Trafiłem do pana doktora z polecenia i naprawdę jestem zdumiony że w obecnych czasach są jeszcze tak wspaniali lekarze.Dziękuje panie doktorze (artroskopia kolana).
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Piotr Branczewski

Szpital Sw Trójcy
09-410 Płock

Polecam, polecam ! Nie wierzylem ze ktos w Plocku sensownie mi ogarnie sprawe (jestem z Krakowa) a tu niespodzianka. Po powrocie spotkalem sie z naszymi ortopedami i sami byli zaskoczeni sposobem rozwiazania problemu bo rozwiazanie bylo nowatorskie i malo kto o nim slyszal w Polsce !! A on slyszal i jeszcze wiedzial jak zrobic i to zrobic dobrze.

lekarz Bartłomiej Pawelec

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Przyznam, że na pierwszej wizycie u Pana Doktora, zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Uczepiłam się nadziei, że wreszcie znalazłam dociekliwego lekarza, który stara się pomóc pacjentowi. Zauważyłam u niego zainteresowanie moim przypadkiem. Polecił mi zorganizować skierowanie od lekarza POZ i przyjechać do szpitala w Otwocku. Stwierdził, że mnie przebada. No to pojechałam do Otwocka. Mąż wziął wolne z pracy, żeby mnie tam zwieźć. Miasto bardzo ładne, nie da ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Zoń

09-410 Płock

Mocne rozczarowanie ;( arogancja, przedmiotowe podejście do klienta jak nie zapłacisz nic ni dostaniesz - niepoprawna diagnoza - zero zainteresowania pacjentem.
Opinia dodana przez: Mirka

lek. med. Andrzej Chruściński

09-410 Płock

Jestem po operacji barku którą zrobił pan doktor i bywam czasami na wizytach kontrolnych. Operacja na 6 a wizyty na 6 ;P

lekarz Waldemar Korba

Królewiecka 25 lok. 19
09-400 Płock

wioskowi znachorzy leczą lepjej niż dr.Korba nie ubliżając oczywiście wioskowym znachorom ,dla niego liczy się stan konta na koniec miesiąca a pacjent to sprawa drugorzędna
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Mariusz Klimczyk

Ortopeda, Traumatolog

Wojewódzki Szpital Zespolony Szpitalny Oddzial Ratunkowy
09-400 Płock

Jak długo żyję, a troszkę żyję, tak długo nie spotkałem równie bezczelnego i aroganckiego człowieka. Pacjenta traktuje powierzchownie z góry, kultura, maniery, podejście, sposób traktowania i zachowania to coś znacznie poniżej przyzwoitego poziomu. Nie polecam, szczerze odradzam, no chyba że ktoś lubi mocne wrażenia, wyłączył bym jedynie osoby z wysokim ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Paweł Dylewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "RODZINA"
Jana Pawła II 39
09-410 Płock

Nie polecam. Ból od ponad roku - kolejny lekarz, który stwierdził rwę kulszową, bez żadnych badań... Jedyne co zrobił to wystawił receptę na lekarstwa. Trafiając w końcu do "normalnego" lekarza który skierował na badanie okazało się, że jest guz!
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Marcin Medyński