Ortopeda Bochnia

bochnia
32-700 Bochnia

Mnie lubi, nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie przepada za moim mężem, czasem to widać. No ale nie to jest w lekarzu najważniejsze. Zapytany odpowie i wyjaśni wątpliwości, w innym przypadku raczej nie odzywa się wcale.
To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest specjalistą na skalę światową, ma złote ręce. Na pierwszym miejscu stoi dobro pacjenta a nie standardowe zalecenia.

Może i nie ma podejścia do ...

Może i nie ma podejścia do rodziców a może i dzieci, ale to nie uprzejmości ratują życie i zdrowie.

Opinia dodana przez: Ewa

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Chodzę do dr. Sowińskiego i trzeba przyznać że jest dobry na początku sprawiał wrażenie nie zbyt fajne ale później już nie oczywiście trzyma dystans do pacjentów ale zna się na swojej pracy dawał mi skierowania na różne badania ciągle przychodziłam z kolanami a ostatnio przyszłam z bolącym biodrem i dzięki temu ze wysłał mnie na rezonans dowiedziałam się przypadkiem że mam dużą cyste na jajniku. Naprawdę lekarz godny polecenia i nie zrażajcie się do niego od razu na pierwszej wizycie.

Opinia dodana przez: Paulina

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych