Filtruj terminy

Tomasz Petelewicz

MEDIQ Szpital i Poradnie Specjalistyczne
Józefa Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor zrobił usg mojego ramienia, wyjaśnił w zrozumiały sposób, co z niego wynika i przedstawił sposób leczenia oraz konieczność rehabilitacji. Wszystko rzeczowo i bez zbędnego pośpiechu. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Kazimiera

dr Jerzy Jasielski

Ortopeda

Przychodnie Specjalistyczne "Osteon" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Imienia Prof. Jerzego Jasielskiego
Wilanowska 1

Ludziska opamiętajcie się,
rozumiem że można nie lubić dr Jasielskiego i jego kliniki Osteon albo urządzać na niego czarny PR, ale jesli piszecie kłamstwa to jest podłe.

Ciekawe ze po publikacji g.wyborczej i tvnu znalezli sie raptownie ludzie ktorzy czuja sie poszkodowani - czyzby dalszy ciag nagonki? Czy może piszą w imieniu sępów czekajacych na przejecie kontraktu z NFZ Osteonu? Fakty ustali postepowanie sądowe, tylko że motłoch juz go ...

lekarz Piotr Pyndryk

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/5-6
05-120 Legionowo

Przez rok czasu zmagałem się z bólem stopy , a dokładnie rozcięgna podeszwowego .
Przyjmowałem leki przeciwzapalne i nic nie pomagało . Przy wizycie po RTG , Pan doktor zalecił serię 5 zastrzyków , co 7 dni . Po 4 już była znacząca poprawa . Mogłem całą stopę śmiało stawiać na ziemi . Teraz jestem miesiąc po 5 zastrzyku i ból całkowicie zanikł . Dziękuję .

Opinia dodana przez: Marek
Nie jest to lekarz do którego może przyjść młoda osoba, bo zostanie posądzona (mimo bólu) że w tym wieku po prostu nie powinno boleć i, że to z braku ćwiczeń (może nie ćwiczę intensywnie, ale ćwiczenia jako takie wykonuję). Źle też, że mam pracę siedzącą 8 godzin (teraz jest trudno o pracę więc uważam, że dobrze, że ją mam). Stwierdził, że wszystkie objawy, które mówię to nie do niego tylko ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Paweł Uchański

Ortopeda, Traumatolog

Przychodnia
Sowińskiego 4
Legionowo

wizyta już od 140
Świetny specjalista, kompetentny i rzeczowy ,a przy tym cudowny człowiek.Cierpliwie i uprzejmie wszystko wytłumaczył.Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Radosław Król

Mediq

05-120 Legionowo

Do lekarza chodzi się przeważnie z konieczności. W przypadku wizyty u dr Radosława Króla
spotkałem się z serdecznością, kulturą osobistą pochyleniem się nad problemem pacjenta oraz najwyższym profesjonalizmem.Z głębi serca polecam.
Opinia dodana przez: Jacek Aleksandrowicz

lekarz Dr Twardwska

Ortopeda dziecięcy

Mediq

Odradzam tego lekarza.
Wg Twardowskiej 90% małych dzieci po badaniu USG bioderek ma dysplazję, gdzie w większości przypadków wystarczyłoby szerokie pieluchowanie ona naciąga na kupno rozwórki Koszli (koszt ok 80pln), która krzywi dzieciom nogi.
W innych przypadkach kieruje na rehabilitację do swojej córki.
W klinice MEDIQ już nie pracuje z końcem 2009r a prawdopodobnie EL-Med ją przygarną.

lekarz Tomasz Rawo

Wilanowska 1
05-120 Legionowo

Badanie bardzo krótkie, wywiad podstawowy. Zlecone zostało dodatkowe, płatne badanie RTG. Następnie lekarz udzielił zdawkowych informacji, w gabinecie w czasie badania i diagnozy przebywały osoby postronne. 70 % czasu w gabinecie lekarz spożytkował na wpisywanie danych do komputera. Ogólnie wrażenie jak po wizycie w publicznych placówkach zdrowia tylko cena zdecydowanie wyższa.
Opinia dodana przez: Beata Świątkowska

lekarz Marcin Tyrakowski