Tomasz Petelewicz

Ortopeda

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor zrobił usg mojego ramienia, wyjaśnił w zrozumiały sposób, co z niego wynika i przedstawił sposób leczenia oraz konieczność rehabilitacji. Wszystko rzeczowo i bez zbędnego pośpiechu. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz uprzejmy i rzeczowy fachowiec poskładał mi bark dokładnie wszystko wyjaśnił. Bardzo dobrze zajmuje się pacjentem profesjonalny i opiekuńczy.Cieszę się że do Niego trafiłem i jestem bardzo zadowolony i wdzięczny.

Lekarz których rzadko się teraz spotyka polecam z całego serca . Dzięki niemu chodzę bez bólu, noga nie ucieka . Oby więcej takich lekarzy z takim podejściem i taką profeską.

Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Pana Petelewicza. Nie tak całkiem przypadkiem, bo szukałam, dzwoniłam i faktycznie potwierdzam poniższe opinie. Lekarz zbadał moje kolano dokładnie - nie jak inni lekarze którzy tylko na szybko zerknęli. Zlecił badania, jestem po kolejnej wizycie i wiem co i jak mam robić. Jak na razie idzie dobrze, więc zabieg w moim przypadku nie jest konieczny dzięki wiedzy Pana doktora. Polecam!

Jako jedyny poznał się na mojej chorobie . Duża wiedza akademicka . Zabieg złamania przedramienia bez żadnego kłopotu . Polecam z czystym sumieniem . Marta

Zlecone badania, jasno opisane i wyjaśnione co się dzieje, więc Pan Petelewicz mnie uspokoił. Trzymam się zaleceń i jak na razie jestem pod kontrolą. Lekarz którego można śmiało polecić !!!

Doktor nie mówił zbyt dużo ale jestem bardzo zadowolony z artroskopi kolana jaką przeprowadził.Polecam

Pewnie dużo pracuje bo wizyty nie są zbyt długie ale chyba lubi swoją pracę. Polecam jeśli ktoś szuka ortopedy chirurga .Damian

Pan Doktor dokonał usunięcia zespolenia po złamaniu trójkostkowym podudzia. Polecam, zdecydowanie, na wszystkie pytania odpowiadał rzeczowo, bez nerwów, spokojnie. Przyjaźnie odnosił się do mojej osoby, po zabiegu trzykrotnie w ciągu dnia wizywował i sprawdzał stan mojego zdrowia, był opiekuńczy, cierpliwy. Jutro idę na zdjęcie szwów po obu stronach kostki. Otrzymałam pełną informację o dniu i godzinie, a nawet nr gabinetu zabiegowego, w którym szwy będą zdjęte. Polecam z całą odpowiedzialnością. Nie rozumiem poprzedniego komentarza. Eleonora

nie dość, że złożył mi tak skomplikowane zlamanie, że zroslo się do stanu sprzed złamania, to jeszcze potem pokierowal w celu wyjęcia drutow z ręki. najchetniej bym nie polecala, zeby nie bylo duzych kolejek do niego ; )