Tomasz Petelewicz

nie dość, że złożył mi tak skomplikowane zlamanie, że zroslo się do stanu sprzed złamania, to jeszcze potem pokierowal w celu wyjęcia drutow z ręki. najchetniej bym nie polecala, zeby nie bylo duzych kolejek do niego ; )

Doktor operował uszkodzony więzadło stawu skokowego.Zabieg przeszedłem pomyślnie. Zaangażowany i sympatyczny lekarz.

Bardzo wykwalifikowany, sumienny i sympatyczny lekarz!

Bardzo wykwalifikowany, sumienny i sympatyczny lekarz!

Pan Doktor dokonał usunięcia zespolenia po złamaniu trójkostkowym podudzia. Polecam, zdecydowanie, na wszystkie pytania odpowiadał rzeczowo, bez nerwów, spokojnie. Przyjaźnie odnosił się do mojej osoby, po zabiegu trzykrotnie w ciągu dnia wizywował i sprawdzał stan mojego zdrowia, był opiekuńczy, cierpliwy. Jutro idę na zdjęcie szwów po obu stronach kostki. Otrzymałam pełną informację o dniu i godzinie, a nawet nr gabinetu zabiegowego, w którym szwy będą zdjęte. Polecam z całą odpowiedzialnością. Nie rozumiem poprzedniego komentarza. Eleonora

Bardzo uprzejmy fachowiec, wie co robi i co mówi. Bez problemu zdiagnozował mój problem z kolanem i zajął się leczeniem. Współpracuje też z bardzo wykwalifikowanymi lekarzami z innych dziedzin medycyny i ze świetnymi fizjoterapeutami. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam w tak fachowe ręce.