Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Myślenice

lekarz Wojciech Satora

Matejki 3
32-400 Myślenice

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Jola

Krzysztof Karkosz

Przedsiębiorstwo "Polsignal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mickiewicza 9
32-400 Myślenice

Pan doktor to dobry, przemiły człowiek, a przy tym kompetentny lekarz. Doktor uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził odpowiedni wywiad. Rozmowa z doktorem była konkretna, przeprowadzona w atmosferze spokoju, pełna profesjonalizmu. Wizytę oceniam na w pełni fachową, doktor wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości oraz dał wskazówki dalszego planowanego leczenia. Za co jestem bardzo wdzięczna. Oby więcej takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: md

Paweł Ślęczka

Szpital w Myślenicach
Myślenice

Lekarz godny polecenia , przeprowadzał zabieg mojej córce zerwanego wiązadła w kolanie.Zabieg przeprowadzony super bez żadnych komplikacji, Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czy zabieg polegał i jak postępować po zabiegu. Córka w szpitalu w Myślenicach na oddziale ortopedii dzięki miłej atmosferze zarówno ze strony lekarzy jak i pielęgniarek czuła się jak w domu, wszyscy bardzo mili i uprzejmi .W dużej mierze to zasługa Ordynatora , że potrafił dobrać taki personel.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Krzywoń

Ortopeda, Traumatolog

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Bardzo polecam. Lekarz z powołania, nic do zarzucenia po ciężkiej operacji chodzę. Nie bierze !!! Kompetentny i Serdeczny człowiek !

lek. med. Tomasz Bertman

Ortopeda, Traumatolog

3 Maja 98E
32-400 Myślenice

Doktor godny polecenia za jego rzetelność, fachowość, konkretność. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia i jego przebiegu.
Opinia dodana przez: Renula

Mariusz Święch

szpital w Myślenicach
Myślenice

Pan Doktor Mariusz Święch jest bardzo kompetentny, leczę się u niego. Wystawił mi opinie o stopniu niepełnosprawności. Bardzo dobrze podchodzi do pacjenta, fachowo szybko i sprawnie. Polecam każdemu ;)
Opinia dodana przez: Jacek