Ortopeda Myślenice

Matejki 3
32-400 Myślenice

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !

Opinia dodana przez: Jola

Przedsiębiorstwo "Polsignal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mickiewicza 9
32-400 Myślenice

Bardzo dobry i uprzejmy fachowiec. Inni lekarze powinni brać z niego przykład. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, nieważne czy na nfz czy prywatnie pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jerzy Krzywoń

Traumatolog, Ortopeda

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Bardzo polecam. Lekarz z powołania, nic do zarzucenia po ciężkiej operacji chodzę. Nie bierze !!! Kompetentny i Serdeczny człowiek !

Szpital w Myślenicach

Myślenice

Wie co robić, nie bagatelizuje sprawy tylko potrafi odpowiednio skierować i nie robi z pacjentów hipochondryków tak jak zrobiło ze mnie wielu ortopedów. Jest na bierząco w swoim fachu. Nie operował mnie bo wtedy gdy przyszłam do niego z kolanem jeszcze się przyuczał. Widząc powagę sprawy skierował mnie do Żor do doktora Deca z którym stale współpracuje. Robi się z niego na prawde dobry lekarz:) Polecam:)

3 Maja 98E
32-400 Myślenice

Doktor godny polecenia za jego rzetelność, fachowość, konkretność. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia i jego przebiegu.

Opinia dodana przez: Renula

szpital w Myślenicach

Myślenice

Podejście lekarza do pacjenta nie spełnia żadnych standardów jakościowych, niestety wizyta na komisji u doktora nie byłą miłą wizytą, lekarz nie zapoznany był z dokumentacją medyczną i nie chciał się z nią szczegółowo zapoznawać, gdyż stwierdził iż mu to nie jest potrzebne. Poświęcił mi stanowczo za mało czasu na diagnozę skomplikowanego problemu.

Opinia dodana przez: Michał

Ortopedzi w mieście Myślenice