Paweł Ślęczka

3,9
3,5
3,5
3,6

Wie co robić, nie bagatelizuje sprawy tylko potrafi odpowiednio skierować i nie robi z pacjentów hipochondryków tak jak zrobiło ze mnie wielu ortopedów. Jest na bierząco w swoim fachu. Nie operował mnie bo wtedy gdy przyszłam do niego z kolanem jeszcze się przyuczał. Widząc powagę sprawy skierował mnie do Żor do doktora Deca z którym stale współpracuje. Robi się z niego na prawde dobry lekarz:) Polecam:)

Przesympatyczny człowiek,znakomity fachowiec.Bardzo pomógł mojemu synowi,poświęcił mu bardzo wiele uwagi w trakcie blisko rocznej terapii po ciężkim urazie kolana.Polecam!!!

ekstra lekarz bardzo dobry fachowiec pomogł mi przywrócić do formy kolano po kontuzji polecam

Dr.Ślęczka jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek miałam okazje spotkać.Uwielbiam Go:P

Bardzo dobry lekarz, Fachowiec. Uprzejmy, nikogo nie pozostawia bez pomocy.

Bardzo dobry lekarz, Fachowiec. Uprzejmy, nikogo nie pozostawia bez pomocy.

Ja tu nie będę chwalić dr Ślęczkę bo według mnie on na to nie zasługuje.Parę lat temu kiedy u niego byłam zachował się wobec mnie skandalicznie do tego nie tłumacząc mi w ogóle powagę sprawy mojego stanu zdrowia.Nie uważam go również za takiego dobrego specjalistę na pewno są od niego lepsi a co do zachowania to może się zmienił-oby.Ja w każdym razie już nigdy do niego nie pójdę i odradzam innym.

nie oglądając wyników badań stwierdzi,że noga (stopa) będzie już zawsze bolała bo takie są stawy...

Okropny bufon nie szanuje ludzi uważa, że jest najważniejszy

Okropny bufon nie szanuje ludzi uważa, że jest najważniejszy