Filtruj terminy

lekarz Andrzej Mrowiec

Jana Pawła 2

Polanica-Zdrój

Dramat.
Zapłaciłem za usg i konsultację a skończyło się na wypisywaniu recepty przez 15 minut na komputerze i popijanie jakiegoś trunku z butelki przypominającej z wyglądu jak do burbona czy też koniaku.
Diagnoza po organoleptycznym podotykaniu bolącego miejsca była krótka i stanowcza. Zakaz chodzenia,biegania i tak do końca życia a niedługo sztuczne stawy, gdzie na co dzień aktywnie biegam na długich dystansach i dużo chodzę bez żadnych dolegliwości a poszedłem ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Robert Dębski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny

57-320 Polanica-Zdrój

Doktor operował moją mamę - endoproteza stawu biodrowego. Dzięki niemu po pół roku Mama chodziła o kulach potem nawet bez. Gdy złamała rzepkę w kolanie i trafiła do innego szpitala, ortopeda zmierzył długość obydwu nóg i stwierdził, że tak równiutko to oni sami by nie zrobili. Myślę, że wie co robi.

lekarz Wiktor Wolfson

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1
Kłodzko

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

lekarz Bogdan Strączyński

Ortopeda

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój

Fachowiec jakich mało.Pan doktor uratował mi nogę po poważnym wypadku komunikacyjnym. Niestety w szpitalu gdzie przebywałem (okolice Warszawy) był krótko,a do leczenia przed okresem i po okresie gdy byłem pod opieką Pana Doktora mam niestety wiele zastrzeżeń. Każdemu życzę trafić w ręce tego Ortopedy!
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Przemysław Jagiełło

Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój

Pan doktor przyjmował mnie na SOR i niestety później operował. Miałem złamaną kość piszczelową, ukośnie z przemieszczeniem. Został mi włożony w całą kość pręt tytanowy. Gdy po wyjściu ze szpitala zobaczyłem zdjęcia po operacji załamałem się! Szkoda, że nie mogę Państwu tutaj ich pokazać. Poszedłem na konsultację do innego ortopedy, który stwierdził, że kość jeść złożona byle jak, można to było zrobić lepiej, ale nie ma sensu tego poprawiać, po ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Piotr Żołnierczyk