Filtruj terminy

Ortopeda, Traumatolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Doskonały profesjonalista, który łączy wyjątkowy poziom kompetencji, wnikliwości,perfekcji z empatią do pacjenta. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,poświęcony czas,uprzejmość jest na najwyższym poziomie. Od co najmniej 10 lat nie mogłam znaleźć pomocy przy okropnych bólach kręgosłupa( rwa kulszowa). Dzięki temu ,że trafiłam pod opiekę p. doktora zrozumiałam, że można żyć bez ciągłego bólu.Uzyskałam dokładne informacje co się dzieje , jak można pomóc i co może zadziać się w przyszłości. Wykonany przez ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Wiktor Szandorowski

Gabinet Lekarski
Kosaka 2/22
Pruszcz Gdański

Warto leczyć się u tego lekarza. Jest uczciwy wobec pacjentów. Dba o chorych. Otacza ich opieką i wspiera w trudnych momentach choroby. To skromny człowiek, który czuje się odpowiedzialny za innych. Sprawił, że już nie utykam i mogę normalnie chodzić (endoproteza biodra). Zaufałam temu lekarzowi i nie żałuję. Na oddziale kierowanym przez p. W. Szandorowskiego panuje życzliwość wobec pacjentów. To wybitny chirurg i dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Wojciech Marks

Chirurg ogólny, Ortopeda

NZOZ "Lemed"
Raciborskiego 1A/C/L1
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo dobry lekarz. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie trzeba zadawać pytań. Zdecydowanie polecam.

lekarz Rafał Camilleri

Przychodnia Swissmed
Wita Stwosza 1
83-000 Pruszcz Gdański

Kawal rzeznika i kawal chama. Jak mi dal blokede w kolano, to malo z bolu nie zwariowalam. Zamiast w staw, to walnal z calej sily w kosc kolana. Bydlak. Ma zla opinie nie tylko moja.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Bartosz Panasewicz