Ortopeda Rybnik

dr n. med. Piotr Zych

Ortopeda, Lekarz orzecznik ZUS

Rybnik

wysokiej klasy specjalista w zakresie ortopedii,rzeczowy i kompetentny lekarz,doktor Judym wsród lekarzy,profesjonalista w każdym calu,wszystkim polecam tego pana

Opinia dodana przez: Dariusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Super lekarz podejście do pacjenta miły godny polecenia o wszystko można zapytać wytłumaczy pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Polecam Pana doktora. Jedyny lekarz który trafnie zdiagnozował moja przypadłość która dolegała mi od prawie 15 lat,leczono mnie lekami,rehabilitowano, nic jednak to nie dało,aż pewnego dnia Pani doktor neurolog przekazała mnie Panu dr Puszkarz. Po solidnym badaniu i przeprowadzeniu zdjęć i USG, poinformował mnie o konieczności endoprotezy barku prawego, po czym przekazał dane adresowe klinik które wykonuję tego typu operacje. Zabieg się udał,na ostatniej wizycie dr Puszkarz udzielił mi wyczerpujących informacji na temat mojego barku.Kto wie może gdyby te ok 15 lat temu był taki lekarz nie cierpiała bym tyle lat. Ręka jest sprawna a bólu nie ma. Napomknę jeszcze, iż pacjentką Pana doktora była również moja córka,która nadwyrężyła prawą rękę, udając się do lekarza po wykonanych zdjęciach założył gips.Z tym gipsem męczyła się ok 5 tygodni,ręka nie przestała boleć tylko Pan dr Puszkarz zdiagnozowała problem z ręką.Ręka jest sprawna.Dziękujemy Panu Doktorowi za opiekę medyczną!

Opinia dodana przez: Stefania

Rybnik

Doskonały fachowiec, zna się na rzeczy. Dodatkowo miły , uprzejmy, bardzo cierpliwy. Ma wyjątkowe poczucie humoru, zawsze uśmiechnięty i nigdy nie odmówi pomocy.Jestem zachwycona tym Geniuszem!!!

Rybnik

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor dokładnie mnie zbadał, wykonując także usg chorego barku. Na razie nie potrzeba operacji, która mi już proponowano. Po skierowaniu na rehabilitację bark działa coraz lepiej i mogę wrócić do ulubionej koszykówki !!!!!!!

Opinia dodana przez: Marcin

ul. Borki 20/17
44-200 Rybnik

Pan Dejan Simić jest lekarzem, który w pełni zasługuje na polecenie. Zabieg rekonstrukcji ACL, mojego kolana przeprowadził w sposób mistrzowski. Najlepszym dowodem jest to, że po 6 tygodniach od operacji swobodnie się poruszałem z pełnym wyprostem stawu kolanowego. Jego zaangażowanie, uprzejmość, merytoryczne przygotowanie przed, w trakcie i po zabiegu zasługuje na najwyższe słowa uznania.
W czasie, gdy dzisiejsza "służba zdrowia" traktuje pacjenta instrumentalnie taki ortopeda to rzadkość.

Opinia dodana przez: Roman

NZOZ "Nowiny" Sp. z o. o.
Orzepowicka 8d

Lekarz - super!!!
Ludzki i z sercem.
Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza.
Polecam !!!

Lekarz - super!!!
Ludzki i z sercem.
Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza.
Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jolanta

Centrum Medyczne
B.W.Politycznych 3
44-200 Rybnik

a ja uważam że lekarz kompetentny i bardzo miły , dość dogłębnie bada, a i przepisał resonans wiec sie nie zgodze z przedmówcami że nie kieruje na badania, tłumaczy dalszą terapię leczenia

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIKOL Sp. z o.o.
ulica Parkowa 4a

Boczna 15 A/7