lekarz Tomasz Stołtny

Pacjentów na nfz doktor stołtny traktuje jak gorszy sort ale patrząc na komentarze widać tez, ze prywatnych pacjentów ma za nie lepszych. Zero profesjonalizmu, rozmowa z nim jest równa podejmowaniu próby rozmowy z agresorem. Chamskie odzywki są na porządku dziennym. Wieloletni pacjent operowany przez niego przy złych wynikach badań i braku możliwości poruszania się nie może doprosić się o wizytę a tym bardziej pomoc w "naprawie" funkcjonowania codziennego. Lekarz prowadzi metodę "spychologi" jednak inni lekarze nie chcą się podjąć zabiegu na protezie której nie zakładali i których w swoim mieście nie posiadają nawet. Zostawia pacjenta w stanie w którym nie jest możliwe funkcjonowanie pacjenta, nie może podjąć pracy a ma rodzinę na utrzymaniu. Pozytywne opinie na temat tego lekarza uważam za fałszywe.

UWAGA! Ten człowiek najpierw spóźnił się na badanie 45 minut (przyjechal o 20.45), po czym spojrzał na przygotowane mu wcześniej wyniki badań i bez żadnego wywiadu zaopiniował syna do wykonywania sportu (wspinaczki). Za te 3 minuty mieliśmy zapłacić 70 zł. Lekarz nie miał wydać reszty, więc schował dokument i stwierdził, że nie wyda go dopóki nie dostanie zgodnych i że to mój problem że nie mam zgodnych... Następnie rozmieniliśmy pieniądze i kiedy poprosiliśmy go o wydanie potwierdzenia wpłaty stwierdził, że go nie wyda i że mam uważać co mówię bo ...

UWAGA!
Następnie rozmieniliśmy pieniądze i kiedy poprosiliśmy go o wydanie potwierdzenia wpłaty stwierdził, że go nie wyda i że mam uważać co mówię bo jestem nagrywany... Kiedy stwierdziłem że mam prawo do otrzymania choćby paragonu, zaczął ostentacyjnie twierdzić "panie, pani nie jest moja liga" (dokładnie takich słów użył) straszyć policją, że mam wyjść (bez paragonu)... Nie uwierzyłbym w to, ale dokładnie to przydarzyło nam się w dniu dzisiejszym osobiście.
Jeśli w naszym kraju nawet lekarze na żądanie nie wydają pacjentom dowodów wpłaty, to zmierzamy w złym kierunku...
Ta sprawa nadaje się nie tyle do opinii, co do zgłoszenia tego człowieka w odpowiednim urzędzie.

PRZESTRZEGAM!

Miałem wymianę biodra na endoprotezę i kilka wcześniejszych wizyt w przychodni. Jest to lekarz kompetentny i rzeczowy. Nie wyobrażam sobie, że do następnej operacji pójdę do innego ortopedy. Polecam tego lekarza nie tylko znajomym.

Super lekarz. Specjalista. Godny polecenia. .

Super lekarz. Specjalista. Godny polecenia. .

Pod każdym względem profesjonalista , kompetentny , godny polecenia , uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Pod każdym względem profesjonalista , kompetentny , godny polecenia , uprzejmy,
poświęca dużo czasu pacjentowi.

Może lekarz i dobry ale z przekazywaniem informacji u niego jest fatalnie. Nie informuje o przebiegu choroby, a na pytania typu: dlaczego u innych pacjentów opatrunek jest zdejmowany wcześniej, a u innych później odpowiedział mi: "jak Pan pójdzie do innego doktora to Panu zdejmie wcześniej" oraz: "mogę Panu zrobić co Panu się podoba ale napisze Pan informację, że ponosi odpowiedzialność i bierze konsekwencje na siebie". Dla mnie to nie jest odpowiednie podejście do pacjenta. Tym bardziej, że nie upierałem się przy swoim tylko chciałem uzyskać jakiekolwiek informacje na temat mojego urazu żebym mógł jak najlepiej ten uraz wyleczyć

Nie polecam dla osób króte nie mają jeszcze rozpoznanej choroby. Czułam sie potraktowana przedmiotowo

Lekarz - super!!! Ludzki i z sercem. Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza. Polecam !!!

Lekarz - super!!!
Ludzki i z sercem.
Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza.
Polecam !!!

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek. Interesuje się pacjentem i stara się zaspokoić wszystkie jego potrzeby dotyczące leczenia. Z wyprzedzeniem myśli o tym jak można jeszcze pomóc pacjentowi bo wiadomo że chory w stresie często jest zagubiony