lekarz Tomasz Stołtny

Ortopeda

3,7
3,7

Super lekarz. Specjalista. Godny polecenia. .

Super lekarz. Specjalista. Godny polecenia. .

Pod każdym względem profesjonalista , kompetentny , godny polecenia , uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Pod każdym względem profesjonalista , kompetentny , godny polecenia , uprzejmy,
poświęca dużo czasu pacjentowi.

Może lekarz i dobry ale z przekazywaniem informacji u niego jest fatalnie. Nie informuje o przebiegu choroby, a na pytania typu: dlaczego u innych pacjentów opatrunek jest zdejmowany wcześniej, a u innych później odpowiedział mi: "jak Pan pójdzie do innego doktora to Panu zdejmie wcześniej" oraz: "mogę Panu zrobić co Panu się podoba ale napisze Pan informację, że ponosi odpowiedzialność i bierze konsekwencje na siebie". Dla mnie to nie jest odpowiednie podejście do pacjenta. Tym bardziej, że nie upierałem się przy swoim tylko chciałem uzyskać jakiekolwiek informacje na temat mojego urazu żebym mógł jak najlepiej ten uraz wyleczyć

Lekarz - super!!! Ludzki i z sercem. Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza. Polecam !!!

Lekarz - super!!!
Ludzki i z sercem.
Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza.
Polecam !!!

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek. Interesuje się pacjentem i stara się zaspokoić wszystkie jego potrzeby dotyczące leczenia. Z wyprzedzeniem myśli o tym jak można jeszcze pomóc pacjentowi bo wiadomo że chory w stresie często jest zagubiony

Nie polecam dla osób króte nie mają jeszcze rozpoznanej choroby. Czułam sie potraktowana przedmiotowo