Filtruj terminy

Ortopeda Świętochłowice

lekarz Dominik Dziadecki

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

41-600 Świętochłowice

Doskonały lekarz ,bardzo pozytywne i cierpliwe podejście do dzieci ,właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna

41-600 Świętochłowice

Pan Jacek Matysiakiewicz to absolutny wzór lekarza - tytan pracy, bezgranicznie zaangażowany w sprawę wyleczenia pacjenta, niezmiernie cierpliwy, serdeczny - odczuwa się to przy każdym kontakcie z Nim.Jestem wdzięczna panu doktorowi za to, ze mam sprawną rękę. Można tylko dziękować opatrzności za lekarzy oddanych tak swojej pracy i pomocy ludziom!Doktor Matysiakiewicz to przede wszystkim lekarz z ogromnym powołaniem do tego zawodu i chirurg z pewną ręką. Klaudia B
Opinia dodana przez: Klaudia

41-600 Świętochłowice

Może lekarz i dobry ale z przekazywaniem informacji u niego jest fatalnie. Nie informuje o przebiegu choroby, a na pytania typu: dlaczego u innych pacjentów opatrunek jest zdejmowany wcześniej, a u innych później odpowiedział mi: "jak Pan pójdzie do innego doktora to Panu zdejmie wcześniej" oraz: "mogę Panu zrobić co Panu się podoba ale napisze Pan informację, że ponosi odpowiedzialność i bierze konsekwencje na siebie". Dla mnie to nie jest ...
Opinia dodana przez: Tom

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Dzięki Panu Jerzemu błyskawicznie doszłam do siebie, choc wielu lekarzy, w związku z moją przypadłością nie dawało mi żadnych szans. Dziękuję mu za to. Świetny lekarz z bardzo dobrym i życzliwym podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Anna

ul. Wyzwolenia 3T/III