Lekarze Ortopeda

{'id': 4239, 'name': u'Konin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Maciej Leciejewski

Medicomplex
Konopnickiej 33
62-050 Mosina

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Ortopeda
                                       lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje. To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty. Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć - ...
Opinia dodana przez: Paweł Zelwan

dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Traumatolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Doskonały profesjonalista, który łączy wyjątkowy poziom kompetencji, wnikliwości,perfekcji z empatią do pacjenta. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,poświęcony czas,uprzejmość jest na najwyższym poziomie. Od co najmniej 10 lat nie mogłam znaleźć pomocy przy okropnych bólach kręgosłupa( rwa kulszowa). Dzięki temu ,że trafiłam pod opiekę p. doktora zrozumiałam, że można żyć bez ciągłego bólu.Uzyskałam dokładne informacje co się dzieje , jak można pomóc i co może zadziać się w przyszłości. Wykonany przez ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. med. Sebastian Janiczek

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34
03-719 Warszawa

Witam Państwa. Piszę odnosząc się do wszystkich, ponieważ chcę rekomendować i dalej przekazywać informacje o profesjonalizmie wykonywanych zabiegów oraz co jest rzeczą w dzisiejszych czasach mało już spotykaną empatia i bezinteresowna szybka pomoc człowiekowi który cierpi. To wszystko składa się na jednego wspaniałego lekarza jakim jest dr Sebastian Janiczek. Panie doktorze operowal Pan 5.03.br.moje rozstrzaskane kolano, z blokadą leżalam miesiąc za nim do Pana trafiłam. Zaopiekował się Pan mną szybko ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Uchański

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medicover Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, ...
Opinia dodana przez: Lulek

dr n. med. Paweł Sokołowicz

Warszawa

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ortopeda
                                       dr n. med. Maciej Luterek

dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Swietna komunikacja, rzeczowe tlumaczenie i wyjasnienie schorzenia bardzo dobre podejscie do pacjenta Kompleksowy harmonogram leczenia .
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. med. Tomasz Waliński

SANA CLINIC
ul. Jana III Sobieskiego 110/1AV
00-764 Warszawa

Świetny lekarz, bardzo fachowy i przyjazny. Przeprowadził moją mamę przez proces leczenia z ogromnym optymizmem, dzięki czemu mimo trudnej operacji mama dość sprawnie dochodzi do siebie i jest zachwycona fachowością i podejściem doktora Walińskiego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Aleksander Koch

Centrum Medicover Malta
Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Piotr Ogrodowicz

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Pan drPiotr Ogrodowicz to lekarz, który budzi zaufanie ,z racji kompetencji i sympatię związaną z kulturą bycia .Wierzę ,że mój bark zrośnie się jak należy. Dobra opinia o Rehasporcie nie jest przesadzona. Barbara Miczko-Malcher
Opinia dodana przez: Barbara Miczko

lekarz Bartosz Weiss

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny oraz niosący bezinteresowną pomoc potrzebującym! Ręka po roku od operacji jak nowa! Polecam p.Doktora! Rzeczy niemożliwe operuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.. Chirurgia ręki tylko u p. dr. Weissa!
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Witold Dudziński

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

lek. med. Jan Nyckowski

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Szanowny Panie Doktorze, W dniu 23.01.2020 minęło siedem miesięcy od dnia 08.07.2019, w którym byłem operowany przez Pana doktora na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu im. M. Kopernika COPERNICUS w Gdańsku. Tą drogą pragnę Panu doktorowi bardzo serdecznie podziękować za udaną endoprotezoplastykę całkowitą bezcementową lewego stawu biodrowego z całkowitą pierwotną jego wymianą. Już na drugi dzień po operacji czułem się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj, a jedyną pamiątką ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr n. med. Szymon Pietrzak

Warszawa

Ufam typowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marta Krzyszczuk

Warszawa

Wspaniala Pani Doktor!! Polecam 100%! Profesjonalizm, empatia, trafna diagnoza, w gabinecie możliwość wykonania USG.
Opinia dodana przez: Vanda

lek. med. Marcin Janeczek

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Mariusz Zawal

Avimed Katowice
Gliwicka 159
40-857 Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.