Filtruj terminy

Lekarze Otolaryngolog Gdynia

lekarz Tomasz Sikora

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Super lekarz godny polecenia byłam z 5 letnim synem i super podejście do małego pacjenta z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka otolaryngologa to jest lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Poławska

ul. Starodworcowa 27/A6
81-575 Gdynia

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jarosław Sova

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Po ponad 15 latach leczenia u różnych specjalistów trafiłem do dr Sovy i w końcu uwierzyłem, że można się wyleczyć. To uczucie, że doktorowi zależy na dobru pacjenta jest bezcenne. Dr Sova jest lekarzem z powołania w 101 % ! Szkoda, że nie można sklonować dr Sovy. Brakuje niestety takich lekarzy. PILECAM!
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. med. Jarosław Kijewski

Otolaryngolog, Otolaryngolog dziecięcy

Gen. Mariusza Zaruskiego 8a/5
81-577 Gdynia

moje 1-e wrazenie jest takie.Bardzo dokladny i konkretny lekarz.widzi wszystko,-nawet to co nie nalezy do jego dziedziny.leki dobiera bardzo starannie i stara sie pomoc pacjentowi.Jest grzeczny , kompetentny.,spokojny i uczynny.To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia.W chwili obecnej trudno jest trafic na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: miroslaw

lekarz Dariusz Janczurewicz

NZOZ OKO
Śląska 35-37
81-310 Gdynia

polecam Pan Doktora. Konkretny gość, mówi co myśli a tego od lekarza oczekuję. A przede wszystkim zna się na tym co robi, co nie zawsze jest oczywiste
Opinia dodana przez: M

lekarz Dominika Jesikiewicz

Otolaryngolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej
ul. Olimpijska 5/9
Gdynia

Bardzo, bardzo miła Pani doktor. Przyjęła mnie z bólem, bez zarezerwowanej wizyty. Leczyłam się przewlekle na uszy, ciągle nikt nie trafiał z antybiotykiem, albo przepisywał co raz to inne a ból i ropa i tak pozostawała. Pani doktor wytłumaczyła skąd się u mnie bierze ten ból, przepisała lekarstwa i od ponad 8 miesięcy nic mnie nie boli. Później miałam wizytę kontrolną, również pełen profesjonalizm. W szpitalu nie umieli mi pomóc. ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Anna Ludwichowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do ...
Opinia dodana przez: Alicja

ulica Siemiradzkiego 11
81-375 Gdynia

lekarz Małgorzata Szymańska

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia