lekarz Tomasz Sikora

Otolaryngolog

Super lekarz godny polecenia byłam z 5 letnim synem i super podejście do małego pacjenta z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka otolaryngologa to jest lekarz godny polecenia.

Bardzo polecam wizytę u doktora Tomasza Sikory. Najpierw Pan doktor wnikliwie przeprowadził wywiad na temat objawów, następnie przeprowadził badanie jamy ustnej, nosa, uszu, ale nie tylko Pan doktor sprawdził także w jakim stanie są błędniki. Naprawdę warto zapisać się na wizytę do tego laryngologa.

właśnie wróciłam od lekarza. jestem pod dużym wrażeniem podejścia do pacjenta cierpliwy, słucha, pyta, odpowiada , drąży , ciekawy przypadku... nie zbywa polecam , moja ocena 10/10

właśnie wróciłam od lekarza.
jestem pod dużym wrażeniem podejścia do pacjenta
cierpliwy, słucha, pyta, odpowiada , drąży , ciekawy przypadku...
nie zbywa
polecam , moja ocena 10/10

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły i sympatyczny. Skuteczny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Leczę się u Niego od dawna i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam