Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, potrafi wytłumaczyć że osoby niepełnosprawne też mają od czasu do czasu brać leki uspokajające i nie uważa się ich za przychicznie chore bo to nie jest wstyd brać lekarstwo na uspokojenie w małej ilości. Pani Patrycja ma podejście do każdego i nie ważne jest co mu jest zawsze pomoże

Świetna Pani Doktor. Takich Lekarzy jak Pani Patrycja to ze świecą szukać w Gorlicach. Miła, pracuje z pasją-kocha to co robi. Słucha to co się mówi, patrząc w oczy a nie pisząc w dokumentach. To jest nie spotykana rzecz u Lekarzy. Jednym słowem jest ŚWIETNA!!!! Polecam

Polecam bardzo gorąco, młoda miła Pani doktor, bardzo sympatyczna podejście do pacjenta wzorcowe a nie z przymusu. Diagnoza oraz leczenie równie skuteczne

Polecam bardzo miła Pani Doktor, skrupulatne podejście. Widać że pracuje z pasją.

Niestety moje niezadowolenie jest większe niż chęć leczenia się dalej.

Niestety moje niezadowolenie jest większe niż chęć leczenia się dalej.